Vodič VZV

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Pri celulózke, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 4,20€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ukladanie materiálu pomocou vzv
- Odvoz materiálu z výrobných liniek pomocou vzv
- Manipulácia s materiálom pomocou vzv
- Iné manipulačné a skladnícke práce

- Nenáročná práca za primeraný plat
- Perspektívna a dlhodobá brigáda
- Práca na 1 zmenu (rannú)
- Možnosť plánovanie zmien, ktoré chcete odpracovať

V prípade, že Vás ponuka zaujala, chcete sa dozvedieť viac informácií a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám na číslo 0940 417 912 v pracovných dňoch v čase od 8.00 do 17.00 hod, alebo nám zašlite životopis na e-mail : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- Preukaz na prácu s VZV podmienkou
- Zodpovedný prístup k práci
- Samostatnosť a aktivita v práci

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2884409  Dátum zverejnenia: 13.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 4,20€/hod