Skladník

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Priemyselná 14, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nakladanie a vykladanie tovaru
- Kontrola tovaru podľa dodacieho listu
-Príprava tovaru na expedíciu
-Manipulácia s tovarom pomocou vysokozdvižného vozíka

- Nenáročná práca za primeraný plat
- Perspektívne a dlhodobé zamestnanie pre šikovných pracovníkov
- Práca na 1 zmenu (rannú)
- Možnosť stravovania v priestoroch práce
- Možnosť výberu začiatku pracovného času z troch časov
- Poskytovanie stravných lístkov
-Možnosť stravovania v priestoroch práce

V prípade, že Vás ponuka zaujala, chcete sa dozvedieť viac informácií a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám na číslo 0940 417 912 v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 17.00 hod, alebo nám zašlite životopis na e-mail : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, ktorým je spoločnosť pôsobiaca na Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- Preukaz na prácu s VZV podmienkou
- Základná znalosť práce s počítačom
- Zodpovedný prístup k práci
- pravidelná dochádzka
- samostatnosť a aktivita v práci

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2877480  Dátum zverejnenia: 1.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou