Operátor / operátorka automobilovej výroby

STAFF AG, a.s.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 300 EUR/mesiac5,17€ hod /ranná + príplatky (5,47€/hod poobedná, 6,67€/hod nočná) POZRI V BENEFITOCH!!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme viacero pracovných pozícií, zaradenie na konkrétne pracovisko je predmetom osobného stretnutia a dohody s uchádzačom. :-)

Náplň práce na oddeleniach :

- manipulácia s výrobkami (prekladanie, nakladanie, vykladanie, balenie)
- kontrola kvality výrobkov
- transport dielcov
- čistenie a brúsenie výrobkov
- pieskovanie výrobkov
- montážne práce na výrobnej linke a iné

Mzdové ohodnotenie =
HODINOVÝ príplatok za poobednú - výsledne 5,47€/hod poobedná
HODINOVÝ príplatok za nočnú - výsledne 6,67€/hod poobedná

Každý mesiac môžete získať :
- DOCHÁDZKOVÝ BONUS - 40€
- VÝROBNÝ BONUS - 40€

Každé tri mesiace - kvartálny bonus - + 30% z platu !
Priemerne za celý rok- 1000€ v čistom

- veľmi zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
- dlhodobá práca pre produktívnych ľudí
- 24 hodinový servis a podpora koordinátora
- pracovné oblečenie a pracovná obuv
- možnosť pracovného postupu
- starostlivosť a podpora zamestnávateľa

Poskytujeme tiež možnosť dopravy bezplatnými autobusmi z lokalít: Rajec, Považská Bystrica, Ružomberok, Martin, Kysucké Nové Mesto, Dolný Kubín, Čadca, Bytča.

Túžite po stabilnej práci, pravidelnom príjme a bonusoch, ktorých získanie bude závisieť iba na Vás? Ak áno, neváhajte, poďte k nám a zašlite nám svoj životopis na mail [email protected] , alebo nám zavolajte na t.č. 0940 417 912 v pracovných dňoch od 8 do 16 hodiny.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť STAFF dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Automobilový priemysel

Požadujeme:
- manuálnu zručnosť
- ochotu a chuť pracovať
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- časová flexibilita (schopnosť pracovať na smeny)

Spoločnosť STAFF AG dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Žilina, Partizánske, Poprad.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2833570  Dátum zverejnenia: 24.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac5,17€ hod /ranná + príplatky (5,47€/hod poobedná, 6,67€/hod nočná) POZRI V BENEFITOCH!!