Pracovník v potravinárskej výrobe

STAFF AG, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
3€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručných pracovníkov do potravinárskej výroby, ktorých hlavná pracovná náplň bude:

- manipulačné a baliace práce s mrazenými výrobkami
- pomocné práce pri balení a ukladaní potravín
- obsluha strojov a zariadení

- možnosť výberu zmien, ktoré chcete odpracovať
- 24 hod. hot-line servis koordinátora
- zaujímavé platové ohodnotenie
- pravidelná výplata
- mzdy na čas

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám na tel. číslo 0940 417 912 v čase od 8:00 do 16:00 hod,

alebo nám zašlite životopis na e-mail : zilina3@staffagency.sk
Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.12.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Spoločnosť STAFF agency s.r.o. dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF agency je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Bratislava, Žilina, Partizánske, Poprad, Prešov, Humenné, Budapešť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve podmienkou
- hygienické minimum alebo výučný list v potravinárstve je výhodou
- ochota pracovať v noci a cez víkendy
- prax v potravinárstve výhodou

Spoločnosť STAFF dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Bratislava, Žilina, Partizánske, Poprad, Prešov, Humenné, Budapest

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

STAFF agency, s.r.o.
Mariánske námeste 29/6
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 2733078   Dátum zverejnenia: 28.11.2016