Operátor výroby - Žilina (Ref. č.: ZA01)

STAFF AG, s.r.o.

Žilina - Gbeľany, Považská Bystrica, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Martin, Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
od 3.60 EUR/hodina + príplatky, spresnenie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručných pracovníkov, ktorých náplňou práce bude:
- manipulácia s výrobkami (prekladanie, nakladanie, vykladanie, balenie)
- čistenie a brúsenie výrobkov
- pieskovanie výrobkov
- montážne práce na výrobnej linke

- veľmi zaujímavé a motivačné platové ohodnotenie
- dlhodobá práca pre produktívnych ľudí
- 24 hodinový servis a podpora koordinátora
- pracovné oblečenie a pracovná obuv
- možnosť pracovného postupu
- starostlivosť a podpora zamestnávateľa
- možnosť dopravy bezplatnými autobusmi z lokalít: Považská Bystrica, Ružomberok, Martin, Kysucké Nové Mesto, Dolný Kubín, Čadca, Bytča.

V prípade, že Vás ponuka zaujala a spĺňate základné požiadavky, zavolajte nám na číslo 0940 417 912 v pracovných dňoch v čase od 9.00 do 17.00 hod.

Prosíme, neposielajte nám životopis! Ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.12.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je renomovaná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, kde dodávame dlhodobo naše služby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:
- manuálnu zručnosť
- min. 1 ročnú prax vo výrobe
- ochotu a chuť pracovať
- schopnosť dodržiavať dochádzku a pracovné nasadenie
- časová flexibilita (schopnosť pracovať na smeny)

Spoločnosť STAFF dodáva komplexné personálne služby a práce klientom na Slovensku, Česku a v Maďarsku. Naším kľúčom k úspechu je fakt, že sieť STAFF je tvorená spolupracovníkmi, ktorí dlhodobo pracujú s efektívnymi riešeniami na personálnom trhu a poznajú požiadavky zamestnávateľov a zamestnancov v jednotlivých regiónoch. Jedine úspech znamená odmenu a preto sme skupina spolupracovníkov, ktorých mottom je: "dodať službu v požadovanej kvalite a v požadovanom čase tak, aby bola vysoko hodnotná pre našich partnerov".

Naše pobočky: Bratislava, Žilina, Partizánske, Poprad, Prešov, Humenné, Budapest

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

STAFF agency, s.r.o.
Mariánske námeste 29/6
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Janíčková
Tel.: 0940 417 912
ID: 2575878   Dátum zverejnenia: 5.12.2016