Skladník

STACHEMA Bratislava a.s.

Miesto práce
Pustý hrad 3401, Zvolen
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za evidenciu a evidenčný stav zásob na sklade
- zodpovednosť za príjem a výdaj materiálu zo skladu
- zodpovednosť za bezpečné uloženie skladovaných materiálov
- viesť pomocnú evidenciu podľa požiadaviek a pracovať s informačným systémom
- ukladať a označovať materiál do určených skladovacích priestorov podľa určeného systému
- obsluha VZV

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zdravotná spôsobilosť na fyzickú prácu v sklade
Čistý register trestov
Lojálnosť
Časová flexibilita

Spoločnosť STACHEMA Bratislava a.s. bola založená v roku 1991. Má vlastný vývojový program a vysoko kvalifikované technologické poradenstvo a je držiteľom certifikátu systému manažérstva kvality podľa STN EN ISO 9001:2009. Firma je tuzemským výrobcom a dodávateľom kompletného sortimentu stavebnej chémie, materiálov pre povrchové úpravy, špeciálnych maltových zmesí, ale aj chemických prípravkov pre ošetrovanie dreva, fungicídnych prípravkov a bazénovej chémie

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Rovinka 411
900 41 Rovinka
ID: 2175669   Dátum zverejnenia: 12.4.2017