Predajca nákladných vozidiel

STABO, s.r.o.

Miesto práce
Trňanská 2, 96001 Zvolen, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadávanie potencionálnych zákazníkov a aktivácia nových zákazníkov pre oblasť nákladných vozidiel
- Zisťovanie potrieb zákazníkov, tvorba cenových ponúk vozidiel
- Zodpovednosť za starostlivosť o existujúcich zákazníkov, udržovanie vzťahov so zákazníkmi
- Zodpovednosť za včasný tok aktuálnych a úplných informácií medzi zainteresovanými stranami
- Prezentovať aktivity firmy STABO, s.r.o. na trhu nákladných vozidiel
- Realizácia obchodných prípadov

- Príležitosť stáť pri rozvoji atraktívnej medzinárodnej značky na Slovensku
- Odmeňovanie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície, výkon a kompetencie zamestnanca
- Prepracovaný systém riadenia výkonnosti a hodnotenia zamestnancov
- Kvalitná tréningová príprava v oblasti obchodníckych a komunikačných zručností
- Práca pre renomovanú a prestížnu spoločnosť s históriou od roku 1995
- Priateľská a otvorená firemná kultúra

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem o prácu pre našu spoločnosť. Kontaktovať však budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a ich profesionálny profil je v súlade s profilom pracovnej pozície.

Zároveň si vás dovoľujeme informovať, že zaslaním Vášho životopisu nám poskytujete mandát na spracovanie vašich osobných údajov. Životopisy kandidátov, ktorí nebudú vybratí do ďalšieho kola výberového konania budú skartované v zmysle zákona.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

predaj / obchod
1

- Schopnosti analyzovať trh a trhový potenciál,
- Výborné vyjednávacie a komunikačné zručnosti
- Chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť STABO, s.r.o. je renomovaným a úspešným autorizovaným dealerom značky DAF, TATRA, návesov KOGEL a olejov TEXACO. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 1995, sme certifikovaný podľa požiadaviek ISO:9001: 2008 a 14001:2004 a disponujeme špičkovým technologickým vybavením pre servis vozidiel uvedených značiek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Príboj 558
976 13 Slovenská Lupča
ID: 2823810   Dátum zverejnenia: 23.11.2016