Obchodní zástupca Junior

STABILO International GmbH, organizačná zložka

Slovenská republika, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme jedným z lídrov v Európe zaoberajúci sa výrobou a predajom značkových písacích potrieb.
Ako posilu do nášho slovenského obchodného tímu so sídlom v Prahe hľadáme muža / ženu na pozíciu

Obchodný zástupca JUNIOR pre región Slovensko

PRACOVNÁ NÁPLŇ:
• Starostlivosť, poradenstvo a rozvoj našich zákazníkov v regióne
• Správa e-shopu – príprava podkladov pre prezentácie
• Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
• Rozširovanie distribúcie – aktívny predaj, prezentácia produktov, merchandising
• Spolupráca na marketingových aktivitách – POS, výlohy
• Reporting návštev
• Participácia na vývoji, plánovanie produktov a rozvoj značky

PONÚKAME:
• Prácu v medzinárodnej firme s tradíciou viac ako 160 rokov
• Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra
• Priateľský mladý team
• Firemné vozidlo na súkromné účely
• Výkonnostné bonusy

Informácie o výberovom konaní

NÁSTUP: Máj 2017

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, odpovedzte na uvedený formulár.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VÁŠ PROFIL:
• Prax ako obchodný zástupca výhodou
• Obchodné zručnosti, komunikatívnosť, vysoké pracovné nasadenie a výborné prezentačné
zručnosti, pozitívny prístup
• Schopnosť a ochota učiť sa nové veci
• Cieľavedomosť, zodpovednosť, schopnosť samostatnej práce
• Dobré znalosti PC (MS-Office – Excel, PowerPoint, Word)
• Vodičský preukaz, akceptácia služobných ciest
• Znalosť anglického jazyka

Schwan-STABILO je mezinárodní rodinný holding, kam patří divize výroby a prodeje značkových psacích potřeb, kosmetiky a outdoorového vybavení.

STABILO je jednou z vedoucích značek na trhu výroby a prodeje značkových psacích potřeb. Historie značky vznikla před více než 160 lety, zakládá si na tradici, silně podporuje inovaci a důležitým aspektem je i znovuudržitelnost.

Naše vize:
STABILO - the most desired pen-brand that cares to express yourself with COLORS!

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2986956  Dátum zverejnenia: 25.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou