Obchodný zástupca HoReCa - PD, ZH, BN, TN, IL, PU, PB

ST. NICOLAUS - trade, a.s.

Bánovce nad Bebravou, Ilava, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Turčianske Teplice, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ST.NICOLAUS hľadá do rozširujúceho sa obchodného tímu HoReCa nového kolegu/novú kolegyňu na pozíciu:

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA HORECA

Hlavnou náplňou práce bude najmä:
- plnenie obchodných a marketingových cieľov v pridelenom regióne
- koordinovanie podpory predaja a realizovanie trade-marketingových aktivít u zákazníkov HoReCa
- rozširovanie distribúcie a vystavenia produktov
- vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych zákazníkov (všetky gastro zariadenia) v pridelenej oblasti
- reportovanie nadriadenému podľa stanovených postupov

- zvýhodnené ceny vlastných výrobkov
- služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook
- ďalšie zaujímavé benefity

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v spoločnosti ST. NICOLAUS. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.

Zaslaním Vášho CV nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorý bude v znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu určitú 3 roky a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- preukázateľná skúsenosť s predajom rýchlo-obrátkového tovaru na pozícii obchodný zástupca je podmienkou
- skúsenosti v HoReCa sú podmienkou
- skúsenosti s prácou promotéra sú výhodou
- vyjednávanie a obchodnícke zručnosti
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- inovatívny a zanietený prístup k práci
- obchodnícke myslenie a prozákaznícky prístup

Spoločnosť ST. NICOLAUS je jednou z najvýznamnejších obchodných a výrobných spoločností, ktorá nadväzuje na bohaté tradície a skúsenosti výroby liehovín na Liptove. História spoločnosti siaha až do roku 1867, kedy liehovarnícky majster Armin Stark založil v Liptovskom Mikuláši prvú rafinériu liehu. Dnes spoločnosť pôsobí v troch krajinách (SVK, CZ, HU) a výrobu realizuje v troch výrobných závodoch.

Kvalitu liehovín, ovocných destilátov a dnes už aj vín spoločnosti ST. NICOLAUS zaručujú prvotriedne suroviny ako aj tradičné, rokmi overené výrobné postupy a neustále zdokonaľované receptúry. ST. NICOLAUS zavádza do procesu výroby moderné, inovatívne technológie a na všetkých úrovniach zamestnáva najlepších odborníkov z branže. Produkcia ST. NICOLAUS odráža požiadavky zákazníkov, ako aj najnovšie svetové trendy v oblasti liehovarníctva, destilatérstva a výroby vín.

ST. NICOLAUS sa spája nielen so silnými a známymi slovenskými značkami ako sú Nicolaus vodky - extra jemná, ochutené, ale aj Extra šťavnatá a likéry, Demänovka, Jubilejná, Klasik a Slovenské vinice ale aj zahraničnými. Vďaka svojej sile a spoľahlivosti sa ST. NICOLAUS stal distribučným partnerom pre viaceré importné značky ako Soberano, Lepanto, The London Gin n. 1 a kvalitné vína z tradičných vinárskych krajín ako sú Španielsko, Taliansko, Argentína a Chile.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Trnavská cesta 100
821 01 Bratislava
ID: 2729697   Dátum zverejnenia: 19.9.2016