Regionálny manažér predaja

ST. NICOLAUS - trade, a.s.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fixná mzda + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom trhu hľadá nového kolegu/novú kolegyňu so skúsenosťami z HORECA segmentu na pozíciu:

Regionálny manažér predaja (alko & nealko nápoje)

- komplexné vedenie tímu obchodných zástupcov za účelom plnenia obchodného plánu
- prerozdeľovanie úloh obchodným zástupcom, kontrola ich plnenia a následné vyhodnocovanie
- starostlivosť o kľúčových zákazníkov v pridelenej oblasti, pravidelné návštevy, predajný a popredajný servis
- zodpovednosť za udržiavanie a rozširovanie listingov, vizibility a distribúcie
- akvizícia nových zákazníkov, prezentácia produktového portfólia, exekúcia promoaktivít
- pravidelný obchodný reporting
- monitoring a analýza konkurencie

REGIÓN: PD, PE, ZH, TR, BN, TN, IL, PU, PB, ZA, MT, RK, DK, TV, NO, CA, BY

- zvýhodnené ceny vlastných produktov
- služobný automobil
- mobilný telefón, notebook

Ďakujeme za váš záujem pracovať v našej spoločnosti. V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom.

Zaslaním Vášho CV nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorý bude v znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu určitú 3 roky a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- relevantné skúsenosti z oblasti HORECA sú podmienkou
- bydlisko v pridelenom regióne je podmienkou
- skúsenosti s vedením a motiváciou menšieho obchodného tímu
- excelentné predajné a vyjednávacie zručnosti
- prezentačné a komunikačné zručnosti
- silný pro-zákaznícky orientovaný prístup
- samostatná a zodpovedná osobnosť so schopnosťou plánovať a rozhodovať

Spoločnosť ST.NICOLAUS-trade, a.s., je lídrom na slovenskom trhu, ktorá vám už od roku 1867 prináša tradičné a obľúbené liehoviny a nealkoholické nápoje. Portfólio našej spoločnosti tvoria desiatky značiek. Okrem Slovenska máme obchodné zastúpenie aj v iných krajinách (Česká republika, Maďarsko a Chorvátsko). Spojenie histórie s dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť zvyšuje úspech našich produktov aj na trhoch ďalších svetových krajín.
Viac sa o nás dozviete na: http://stn-trade.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2498591  Dátum zverejnenia: 11.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná mzda + prémie