Obchodný zástupca HoReCa - región GL,SB,PO,BJ,MI,HN,VT,SK

ST. NICOLAUS - trade, a.s.

okres Bardejov, okres Humenné, okres Medzilaborce, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Sobrance
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti:
- plnenie obchodných a marketingových cieľov v pridelenom regióne
- koordinovanie podpory predaja a realizovanie trade-marketingových aktivít u zákazníkov HoReCa
- rozširovanie distribúcie a vystavenia produktov
- vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych zákazníkov (všetky gastro zariadenia) v pridelenej oblasti
- reportovanie nadriadenému podľa stanovených postupov
- vytváranie efektívnych trás a kategorizácie zákazníkov

Ponúkame:
- zvýhodnené ceny vlastných výrobkov
- relaxačné pobyty
- služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook
- ďalšie zaujímavé benefity

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis do 7 dní (foto vítané). Z dôvodu našich personálnych možností odpovieme len vybraným kandidátom. V prípade, ak sa Vám neozveme do 30 dní od zaslania Vášho CV, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho CV nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré si zároveň prosíme doplniť Vašim súhlasom, ktorý bude v znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu určitú 3 roky a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Požadujeme:
- minimálne 2 ročné skúsenosti s predajom rýchloobrátkového tovaru na pozícii obchodný zástupca
- skúsenosti v HoReCa sú výhodou
- skúsenosti s prácou promótera sú výhodou
- práca s vizibilitou produktov na prevádzkach
- vyjednávanie a obchodnícke zručnosti
- aktívna spolupráca v tíme
- zameranie na dosahovanie výsledkov
- schopnosť stanoviť si priority
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- inovatívny a zanietený prístup k práci
- obchodnícke myslenie

Spoločnosť ST.NICOLAUS-trade, a.s., je lídrom na slovenskom trhu, ktorá vám už od roku 1867 prináša tradičné a obľúbené liehoviny a nealkoholické nápoje. Portfólio našej spoločnosti tvoria desiatky značiek. Okrem Slovenska máme obchodné zastúpenie aj v iných krajinách (Česká republika, Maďarsko a Chorvátsko). Spojenie histórie s dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť zvyšuje úspech našich produktov aj na trhoch ďalších svetových krajín.
Viac sa o nás dozviete na: http://stn-trade.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2053047  Dátum zverejnenia: 24.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou