Obchodný zástupca HoReCa - región BB, BR, ZV, DT, PT, LC, RS, RA, VK, BS, KA, ZC, ZH

ST. NICOLAUS - trade, a.s.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosti:
- plnenie obchodných a marketingových cieľov v pridelenom regióne
- koordinovanie podpory predaja a realizovanie trade-marketingových aktivít u zákazníkov HoReCa
- rozširovanie distribúcie a vystavenia produktov
- vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych zákazníkov (všetky gastro zariadenia) v pridelenej oblasti
- reportovanie nadriadenému podľa stanovených postupov
- vytváranie efektívnych trás a kategorizácie zákazníkov

Ponúkame:
- zvýhodnené ceny vlastných výrobkov
- relaxačné pobyty
- služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook
- ďalšie zaujímavé benefity

Veríme, že Vás naša ponuka zaujala a zašlete nám svoj štruktúrovaný životopis do 7 dní (foto vítané). Z dôvodu našich personálnych možností odpovieme len vybraným kandidátom. Ak sa Vám neozveme do 30 dní od zaslania Vášho životopisu, budú Vaše údaje zaradené v našej personálnej databáze. Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorý si prosíme prejaviť Vašim písomným súhlasom v znení:
"Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov vo Vašej spoločnosti. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu určitú 3 roky a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Požadujeme:
- minimálne 2 ročné skúsenosti s predajom rýchloobrátkového tovaru na pozícii obchodný zástupca
- skúsenosti v HoReCa sú výhodou
- skúsenosti s prácou promótera sú výhodou
- práca s vizibilitou produktov na prevádzkach
- vyjednávanie a obchodnícke zručnosti
- aktívna spolupráca v tíme
- zameranie na dosahovanie výsledkov
- schopnosť stanoviť si priority
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- inovatívny a zanietený prístup k práci
- obchodnícke myslenie

Spoločnosť ST.NICOLAUS-trade, a.s., je lídrom na slovenskom trhu, ktorá vám už od roku 1867 prináša tradičné a obľúbené liehoviny a nealkoholické nápoje. Portfólio našej spoločnosti tvoria desiatky značiek. Okrem Slovenska máme obchodné zastúpenie aj v iných krajinách (Česká republika, Maďarsko a Chorvátsko). Spojenie histórie s dôrazom na inovácie, kvalitu a bezpečnosť zvyšuje úspech našich produktov aj na trhoch ďalších svetových krajín.
Viac sa o nás dozviete na: http://stn-trade.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2049042  Dátum zverejnenia: 16.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou