Pracovník vo výrobe Vráble! Nadštandardné finančné ohodnotenie! Ubytovanie zdarma!

SQS Slovakia s.r.o.

Vráble, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Banská Bystrica, okres Banská Štiavnica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Lučenec, okres Poltár, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žarnovica, okres Žiar nad Hronom, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina, okres Bánovce nad Bebravou, okres Ilava, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Trenčín, okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Senica, okres Skalica, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Šaľa, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce, okres Bardejov, okres Humenné, okres Kežmarok, okres Levoča, okres Medzilaborce, okres Poprad, okres Prešov, okres Sabinov, okres Snina, okres Stará Ľubovňa, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Gelnica, okres Michalovce, okres Rožňava, okres Sobrance, okres Spišská Nová Ves, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
550 - 750 eur netto v závislosti od pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

operátor v kovovýrobe
práca na výrobnej linke
práca vhodná pre mužov aj ženy
skúsenosti s výrobou výhodou, nie však nutnosť - zaškolíme
práca 4 - zmennej prevádzke

nadštandardné príplatky za sviatok
príplatky za nadčasy, nočnú prácu
ubytovanie zabezpečujeme a hradíme v plnej výške /penzión,byt/ ZDARMA
strava zabezpečená
dochádzkový a výkonnostný bonus
firemné oblečenie

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu posielajte životopisy s fotografiou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

operátor výroby - práca pri lisovacích a zváracích zariadeniach

Chuť pracovať
Flexibilita
Manuálna zručnosť
Ochota pracovať

SQS je súčasťou medzinárodnou skupiny, ktorá poskytuje služby v oblasti kontroly kvality. Vďaka inováciám a vysokej kvalite služieb sa spoločnosť rýchlo rozvíjala a na trhu pôsobí už 10 rokov. Medzi našich klientov patria výrobcovia a dodávatelia z oblasti automobilového, elektrotechnického či strojárenského priemyslu. Naši pracovníci sú priamo našimi zamestnancami a nie agentúrni pracovníci.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3078854  Dátum zverejnenia: 25.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 750 eur netto v závislosti od pozície