Pracovník vo výrobe Dubnica nad Váhom! Zaujímavé finančné ohodnotenie! Ubytovanie zdarma!

SQS Slovakia s.r.o.

Dubnica nad Váhom, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Trnavský kraj, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Trenčín, Nitriansky kraj, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Žilinský kraj, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Košický kraj, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
600 eur netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

operátor v kovovýrobe
práca na výrobnej linke
práca vhodná pre mužov aj ženy
skúsenosti s výrobou výhodou, nie však nutnosť - zaškolíme
práca 3 zemnnej prevádzke
voľné víkendy

ubytovanie zabezpečujeme a hradíme v plnej výške /penzión,byt/ ZDARMA
stravné lístky v hodnote 3,40 eura /BEZ DOPLATKU/
dochádzkový bonus
firemné oblečenie

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu posielajte životopisy s fotografiou

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2017 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

operátor výroby - práca pri lisovacích a zváracích zariadeniach

Chuť pracovať
Flexibilita
Manuálna zručnosť
Ochota pracovať

SQS Slovakia s.r.o. je súčasťou medzinárodnou skupiny, ktorá poskytuje služby v oblasti kontroly kvality. Vďaka inováciám a vysokej kvalite služieb sa spoločnosť rýchlo rozvíjala a na trhu pôsobí už 10 rokov. Medzi našich klientov patria výrobcovia a dodávatelia z oblasti automobilového, elektrotechnického či strojárenského priemyslu. Naši pracovníci sú priamo našimi zamestnancami a nie agentúrni pracovníci.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

M. R. Štefánika 7
010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3065624   Dátum zverejnenia: 17.5.2017