Operatívny koordinátor

SQS Slovakia s.r.o.

Trenčiansky kraj, Ilava, Nové Mesto nad Váhom, Púchov, Trenčín
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie operatívy, dohliadanie na plynulý priebeh prác na svojom projekte
- nábor a výber kontrolórov / operátorov
- vytváranie pracovných inštrukcií a postupov, spracovanie reportov pre klienta
- koordinovanie a školenie tímu operátorov / kontrolórov na pracovné postupy
- riešenie vznikajúcich problémov, komunikácia s klientom
- zabezpečovanie potrieb svojho pracovného tímu v oblasti vybavenia (objednávanie a nosenie OOPP), vykonávanie obhliadky priestorov a riešenie nedostatkov

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- plat v 15. deň v mesiaci
- výkonnostný bonus

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Ukrajinský jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné zručnosti
- technické myslenie

SQS Slovakia s.r.o. je súčasťou medzinárodnou skupiny, ktorá poskytuje služby v oblasti kontroly kvality. Vďaka inováciám a vysokej kvalite služieb sa spoločnosť rýchlo rozvíjala a na trhu pôsobí už 10 rokov. Medzi našich klientov patria výrobcovia a dodávatelia z oblasti automobilového, elektrotechnického či strojárenského priemyslu. Naši pracovníci sú priamo našimi zamestnancami a nie agentúrni pracovníci.

M. R. Štefánika 7
010 01 Žilina
ID: 2768881   Dátum zverejnenia: 2.11.2016