Operátor/-ka Call Centra s maďarčinou

Sprinx Systems, a.s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho Call Centra hledáme šikovné lidi. Pozice je vhodná pro studenty nebo maminky na mateřské dovolené. Možná spolupráce na HPP i DPP.

Náplň práce:

  • telefonický kontakt se zákazníky
  • získávání informací o zákazníkovi, jeho potřebách a plánech
  • zadávání získaných informací do systému
  • identifikování obchodních příležitostí

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • dobré komunikační schopnosti
  • pracovní nasazení, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • práci ve stabilní české společnosti
  • pracovní umístění v Bratislavě, SK
  • flexibilní pracovní doba
  • široká nabídka firemních benefitů
  • HPP na dobu neurčitou nebo možnost DPP
  • získání nových zkušeností
  • příjemný pracovní kolektiv
  • nástup ihned

V případě, že Vás naše pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2269845  Dátum zverejnenia: 1.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.