Prevádzkar / Prevádzkarka pre niekoľko našich prevádzok v Ke

Šprint s.r.o.

Miesto práce
Jarmočná 8, Juh
Mzdové podmienky (brutto)
580 + osobné ohodnotenie od 0 do 1000 € + v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre priateľskú a dynamickú kolegyňu/ kolegu pre naše prevádzky bar/herňa v Košiciach. Hľadáme niekoho do kolektívu vždy pozitívne naladeného a s chuťou pracovať, kto už má nejaké skúsenosti a mal na starosti aspoň 1 -2 prevádzky najlepšie Bar / herňa. Možno hľadáme práve teba ! Uprednostňujeme uchádzačov, ktorý s danou pracou majú nejaké skúsenosti ako barman / krupier atď.
Náplň prace:
- zabezpečovanie plynulého chodu prevádzok,
- riadenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov,
- kvalitná príprava/ školenie a výber zamestnancov,
-komunikácia a spolupráca s vedúcimi prevádzok a kanceláriou,
- príprava a organizovanie akcii ( dlhodobé , krátkodobé) na spopularizovanie našich prevádzok,
- a iné bližšie uvedené pri pohovore,

- práca na TPP v stabilnej firme ,
- dynamická a zaujímavá práca v príjemnom prostredí a v mladom kolektíve ,
- finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti,
- preplácame prácu nadčas, a sviatky,
-stravné lístky v hodnote 3,50 € a výplatu vždy v stanovenom termíne,
-osobnostné ohodnotenie
bližšie informácie na osobnom pohovore

Životopis spolu s fotografiou zasielajte na [email protected]. Na základe toho budú vybraný uchádzači pozvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník, barman, hotelierstvo, manažment, krupier,

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

- aktívny a flexibilný prístup k práci,
-prijemne a sympatické vystupovanie a komunikačné zručnosti,
- spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, lojálnosť,
- požadujeme platný zdravotný preukaz,
- hygienické minimum, alebo ukončená škola v požadovanom odbore,
- vodičky preukaz PODMIENKA!!
- vlastné auto výhodou, nie však podmienkou,
- bezúhonnosť - čistý výpis z registra trestov,

Firma pracuje v oblasti zábavného priemyslu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3063800  Dátum zverejnenia: 4.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 580 + osobné ohodnotenie od 0 do 1000 € + v texte