Zodpovedný farmaceut/ farmaceut do lekárne v Piešťanoch

SPRINGMED, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Piešťany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou pri pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- v prípade pozície Zodpovedný farmaceut zodpovednosť za vedenie lekárne
- výdaj liekov a zdravotníckych pomôcok na recepty a poukazy
- predaj voľnopredajného sortimentu
- poradenská činnosť pre pacientov, poskytnutie dispenzačného minima
- komunikácia s lekármi
- príprava individuálne pripravovaných liekov

- ubytovanie v blízkosti lekárne hradené zamestnávateľom
- práca v súkromnej lekárni, ktorá nie je sieťovou lekárňou
- jednosmenná prevádzka
- motivujúce ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba uchádzači spĺňajúci uvedené kritériá.
Ku životopisu je potrebné pripojiť motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov:

V súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v platnom znení súhlasím, aby prevádzkovateľ SPRINGMED, s.r.o. so sídlom J.Kráľa 1, Banská Bystrica spracúval moje osobné údaje v rozsahu uvedenom v zasielanom životopise a sprievodnom liste za účelom sprostredkovania zamestnania pre dotknutú osobu. Súhlas je platný do jeho odvolania dotknutou osobou. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmaceutická fakulta, odbor Lekárenstvo PODMIENKOU

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

- komunikatívnosť
- prozákaznícky prístup, príjemné vystupovanie
- obchodné zručnosti

Spoločnosť SPRINGMED, s.r.o. je poskytovateľom zdravotnej starostlivosti vo verejnej lekárni.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3160606  Dátum zverejnenia: 11.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou pri pracovnom pohovore