Výťahový technik

Správcovské bytové družstvo IV Košice

Miesto práce
Levočská 3, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie bezpečnej prevádzky vyhradených technických zariadení zdvíhacích (výťahy),
- identifikácia a odstraňovanie porúch a závad na výťahoch prostredníctvom zmluvných partnerov a dodávateľských organizácií,
- sledovanie a kontrola vykonávania odborných prehliadok a skúšok výťahov, následné zabezpečenie odstránenia zistených nedostatkov,
- účasť na odborných skúškach, prehliadkach a opakovaných úradných skúškach výťahov,
- vykonávanie kontroly činnosti dozorcov výťahov vyplývajúcej z platných právnych noriem, poučenia a zaškolenia dozorcov výťahov pri ich ustanovení alebo zmenách, vypracovanie a vedenie evidencie zmlúv a iných potrebných dokladov súvisiacich s dozorovaním výťahov,
- príprava a zodpovednosť za objednávky, resp. zmluvy o dielo na práce realizované dodávateľským spôsobom,
- príprava a účasť na výberových konaniach na základe požiadaviek klientov,
- kontrola kvality a prevedenia prác dodávateľským spôsobom s následným protokolárnym prebratím prác

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky a máte záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis so súhlasom so spracovaním osobných údajov na nižšie uvedenú kontaktnú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie, prípadne strojnícke zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosti v uvedenej oblasti - výhodou
- pracovné nasadenie, organizácia práce
- komunikačné schopnosti, ochota jednať s ľuďmi
- samostatnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá správou bytov a nebytových priestorov, poskytujeme služby spojené s bývaním pre vlastníkov bytov a nebytových priestorov, zabezpečujeme investičnú činnosť pre bytové domy - významné obnovy, rekonštrukcie, zatepľovanie a iné služby, prenajímame nebytové priestory.
ID: 2731936  Dátum zverejnenia: 21.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou