Správca informačného systému

Správa štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky

Miesto práce
Pražská 29, 812 63 Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zákon o odmeňovaní zamestnancov pri výkone vo verej. záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• správa a údržba zverených softvérových a hardvérových riešení
• práca na komplexných incidentoch vo Windows/LINUX prostredí, identifikácia a riešenie problémov
• zodpovednosť za optimalizáciu a proaktívnu podporu užívateľov
• užívateľská podpora MS Windows Active Directory, MS Exchange a LINUX
• riešenie technických a sieťových problémov, príprava riešení a implementácia
• návrh, rozvoj a podpora štandardných operatívnych postupov
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná SŠHR SR

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov
1. motivačný list
2. profesijný životopis,
3. písomný súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požadované doklady posielajte elektronicky na nižšie uvedenú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT - technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Expert
Administrácia Windows serverov - Expert

Počet rokov praxe

2

Požadované odborné znalosti:
Administrácia Windows serverov - pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - MS Windows 2003-2012
AD, Exchange
Windows XP, Windows 7
Tlačové služby vo Windows prostredí
Požadované schopnosti a osobnostné vlastnosti – analytické schopnosti, samostatnosť v rozhodovaní, cieľavedomosť, časová flexibilita, spoľahlivosť, asertívne vystupovanie, odolnosť voči záťaži, rýchlosť a správnosť výkonu, schopnosti rýchlej adaptácie na zmeny, schopnosť poskytovať konštruktívnu spätnú väzbu, organizačné a komunikačné zručnosti schopnosť tímovej práce.
Základy správy sieťovej infraštruktúry
LINUX (centOS, REDHAT, ORACLE LINUX)

Požadovaná prax: minimálne 2 roky praktickej skúsenosti s užívateľskou podporou na platforme MS Windows alebo LINUX a s inštaláciou a údržbou MS OS alebo LINUX

Ústredný orgán štátnej správy pre oblasť hospodárenia so štátnymi hmotnými rezervami

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1932666  Dátum zverejnenia: 19.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zákon o odmeňovaní zamestnancov pri výkone vo verej. záujme