Účtovník -ekonóm

Správa služieb diplomatickému zboru, a.s.

Miesto práce
Palisády 31, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 900 EUR/mesiac+ 13.plat + ďalšie odmeny v zmysle vnútorných predpisov spoločnosti, ktoré budú upresnené na osobnom pohovore s uchádzačom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia, spracovanie a účtovanie došlých faktúr;
- príprava a kontrola podkladov pre DPH;
- evidovanie a sledovanie stavu všetkých záväzkov spoločnosti voči dodávateľom;
- účtovanie pokladničných dokladov;
- zabezpečovanie podkladov k úhradám došlých faktúr;
- spracovávanie a účtovanie interných dokladov podľa potreby;
- príprava a kontrola podkladov pre spracovanie individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierky, ;
- príprava podkladov k vybraným finančným reportom pre vedenie spoločnosti;
- spolupráca pri audite a daňových kontrolách, pri výročných správach a poznámkach k účtovnej závierke,
- spolupráca a komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti vo veciach súvisiacich s účtovníctvom a interným riadením;

Zaujímavá práca v príjemnom prostredí, v dynamickom kolektíve mladých profesionálov aj skúsených manažérov a budovanie profesionálnych vzťahov so zaujímavou klientelou.
Možnosť vycestovania do zahraničia v rámci štruktúr Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí.
Sebarealizácia, profesijný a osobnostný rozvoj a rast a možnosť ďalšieho vzdelávania sa.
Ďalšie výhody: pružný pracovný čas 37,5 hod/týždenne, dobrá dostupnosť MHD, možnosť príspevku do III. dôchodkového piliera, týždeň dovolenky navyše oproti Zákonníku práce, príspevok na stravovanie aj počas čerpania dovolenky a PN, príspevok na kultúrne, športové podujatia, na regeneráciu, na sociálnu výpomoc a iné podľa Kolektívnej zmluvy.

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, zašlite Váš životopis s motivačným listom (A4) na našu mailovú adresu [email protected], najneskôr do 10.06.2024. BEZ ZASLANIA týchto dokumentov uchádzač NEBUDE ZARADENÝ do výberového konania. V predmete e-mailovej žiadosti uveďte nasledovný text: Vyberove konanie – účtovník(ekonóm).

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov, uvedených v životopise a motivačnom liste za účelom ich spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Materiály, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a oslovíme vybraných uchádzačov s pozvaním na osobný pohovor. Nezaradeným kandidátom ďakujeme a prajeme veľa pracovných i osobných úspechov. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.6.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita;
- prax v účtovníctve minimálne 5 rokov,
- prehľad v účtovnej a daňovej legislatíve, znalosť účtovných postupov;
- výhodou znalosti majetkovej agendy z pohľadu účtovníctva a daní;
- výhodou ovládanie účtovného programu SPIN2

Hlavný predmet činnosti spoločnosti Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. spočíva v prenájme vlastných bytových a nebytových priestorov a objektov. Ide o moderné a historické budovy v atraktívnych lokalitách Bratislavy. SSDZ, a.s. zároveň poskytuje široký komplex služieb spojených s bývaním. Ide najmä o domovnícke služby, upratovanie spoločných priestorov, úpravy a udržiavanie záhrad, monitoring a ochranu objektov a kancelárskych priestorov, bežné stavebné úpravy menšieho rozsahu. Komplexnosť poskytovaných služieb SSDZ, a.s. dopĺňa realitná a sprostredkovateľská činnosť v oblasti realít, investičná a stavebná činnosť.
Správa služieb diplomatickému zboru, a.s. je akciovou spoločnosťou so 100% majetkovou účasťou štátu, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993. Jediným akcionárom spoločnosti je Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne
E-mail: poslať životopis
ID: 4832905  Dátum zverejnenia: 17.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac