Vedúci oddelenia verejného obstarávania

Správa ciest Košického samosprávneho kraja

Miesto práce
Ostrovského 1, Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacvýška mzdy je súčtom tarifného platu (7. platová trieda - od 973,00 € do 1167,50 €) + osobného príplatku (od 0 do 1167,50 €) + príplatku za riadenie od 0 do 100,00 € v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení. Výška mzdy závisí od skúseností a praxe vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie zamestnancov s cieľom zabezpečiť plynulý a efektívny proces verejného obstarávania u zamestnávateľa
  • organizovanie a zabezpečovanie činností súvisiacich s procesmi verejného obstarávania, samostatný výkon všetkých činností v procesoch verejného obstarávania, primárne nadlimitných a podlimitných zákaziek ako aj zákaziek s nízkou hodnotou
  • zabezpečenie spracovania plánov verejného obstarávania, riadenia finančných limitov
  • zabezpečenie agendy pri uplatnení revíznych postupov v procese verejného obstarávania
  • vypracovávanie prehľadov, správy a kompletnej dokumentácie zákaziek ako aj ich archivácia
  • dodržiavanie postupov, termínov a predpisov stanovených zákonom o verejnom obstarávaní
  • koordinovanie, spolupráca a súčinnosť s jednotlivými úsekmi po predložení ich požiadaviek na obstaranie príslušných zákaziek; vrátane odbornej súčinnosti pri tvorbe návrhov zmlúv

  • práca v stabilnej organizácii
  • pružná pracovná doba v rozsahu 37,5 h/týždeň
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • sociálne benefity
  • notebook
  • firemný telefón

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov

motivačný list,
profesijný štruktúrovaný životopis,
kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní,
písomný súhlas so spracúvaním osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Termín predloženia dokladov e-mailom na [email protected] do 04.05.2024.

Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonomika, technický odbor, obchod

Ostatné znalosti

MS Office (word, excel, power point) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3-ročná prax na riadiacej pozícii

Počet rokov praxe

3

  • ​riadenie zamestnancov s cieľom zabezpečiť plynulý a efektívny proces verejného obstarávania u zamestnávateľa
  • organizovanie a zabezpečovanie činností súvisiacich s procesmi verejného obstarávania, samostatný výkon všetkých činností v procesoch verejného obstarávania, primárne nadlimitných a podlimitných zákaziek ako aj zákaziek s nízkou hodnotou

správa a údržba ciest II. a III. triedy na území Košického samosprávneho kraja

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4799396  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac