Dopravný inžinier - dopravný analytik

Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja

Miesto práce
Bulharská 39, Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacmzda bude upresnená v závislosti od skúseností a praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V oblasti verejnej správy hľadáme odborníka v oblasti cestnej dopravy pre správu a údržbu ciest, na oddelenie kontroly a analýzy s dobrou znalosťou v oblasti optimalizácie, analýzy a s proaktívnym prístupom k práci zameraného na výsledok.
Náplň práce:
- analytická a optimalizačná príprava podkladov k prebiehajúcich procesom správy a údržby ciest,
- kontrolná činnosť prebiehajúcich procesov a výkonov,
- plánovanie, príprava a realizácia procesov opráv a údržby ciest,
- zabezpečovanie prevádzkovej agendy a korešpondencie,
- spracovanie podkladov pre plánovanie výkonov autodopravy a opravárenských výkonov,
- spracúvanie odborných stanovísk a
- pravidelné reportovanie nadriadenému

- skrátený pracovný čas na 37,5 hodiny,
- benefity podľa Kolektívnej zmluvy,
- ústretovosť voči rodičovským povinnostiam,
- stravné lístky poskytované aj počas čerpania dovolenky,
- plus 5 dní dovolenky naviac
- možnosť odborného vzdelávania

CV spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania, príp. motivačný list posielajte na adresu [email protected], 0910 707 783
vybraných uchádzačov pozveme na prac. pohovor

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestná doprava, dopravné inžinierstvo, príp. podobné technické vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-analytické myslenie,
- zodpovednosť,
- tímový hráč s dobrými komunikačnými zručnosťami,
- dobrá schopnosť plánovať a mať organizačné zručnosti,
- ochota neustále vzdelávať sa a odborne rásť,
- nadhľad pri riešení úloh a
- orientácia na cieľ

Veríme, že cesty v Trnavskom kraji môžu vyzerať a slúžiť vodičom lepšie. Už viac ako 4 roky trpezlivo pracujeme na postupnom zlepšovaní našej organizácie, ktorú postupne premieňame na modernú a efektívnu firmu slúžiacu verejnému záujmu.

Naše základné hodnoty sú:
- spravovať zverené hodnoty ako dobrý hospodár - neslúžime veľkým, či malým oligarchom, preto vieme za zverené peniaze spraviť viac
- zlepšujeme sa po malých krokoch - nemáme ambíciu byť už dnes dokonalou organizáciou, no chceme sa každý deň posunúť o krok bližšie k tomuto cieľu
- vážime si každého jedného kolegu - na každom našom zamestnancovi záleží, lebo každý prispieva svojou prácou ku komfortu a bezpečnosti ľudí na cestách

Ak chcete svojím talentom a zručnosťami prispieť k tejto pozitívnej zmene v Trnavskom kraji dajte nám ešte dnes o sebe vedieť.
ID: 4009911  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac