Vodič cestného motorového vozidla

Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

oblasť Poprad stredisko Tatranská Štrba a stredisko Poprad, okres Poprad
Termín nástupu
priebežne od 10/2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a bežná údržba cestných motorových vozidiel, alebo špeciálnych motorových vozidiel a techniky na údržbu pozemných komunikácií, v rámci ktorej požadujeme:
•využívať vozidlo organizácie hospodárne a racionálne, s cieľom minimalizácie spotreby PHM a prevádzkových nákladov,
•vykonávať pravidelné mesačné zhodnocovanie spotreby zvereného vozidla vo vzťahu k normovanej spotrebe,
•odstraňovať poruchy menšieho charakteru na vozidle, mechanizme v čo najkratšom termíne, s cieľom predlžovania intervalu väčších opráv,
•z dôvodu zabezpečovania plynulého chodu organizácie vykonávať všetky manuálne práce spojené so zimnou a letnou údržbou ciest (čistenie, oprava, výmena zvodidiel, smerových stĺpikov, čistenie, likvidácia, oprava krajníc, priekop, rigolov atď.),

Žiadosti a životopis je možné zasielať mailom alebo písomne na nižšie uvedenú adresu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

• spôsobilosť viesť motorové vozidlo na základe platného vodičského oprávnenia skupiny C
• prax vo vedení nákladného motorového vozidla vítaná

SÚC PSK je rozpočtovou organizáciou zriadenou Prešovským samosprávnym krajom. Organizácia vykonáva činnosti na plnenie úloh vyššieho územného celku - zaisťuje prehliadky, opravy a údržbu ciest a mostov, vykonáva letnú a zimnú údržbu ciest, zabezpečuje stavebné a technické vybavenie ciest, zaisťuje investičnú činnosť na cestách vo vlastníctve Prešovského samosprávneho kraja a vykonáva ďalšie činnosti vyplývajúce z práv a povinností stanovených zákonom o pozemných komunikáciach

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2277072  Dátum zverejnenia: 6.10.2015