SQA inžinier kvality

SPPP Slovakia s.r.o.

Partizánska 73, Bánovce nad Bebravou, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacZákladná mzda od 1500€ (závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečovanie priamej komunikácie so zákazníkom,
• riadenie zákazníckych a dodávateľských reklamácií, riadenie interných reklamácií, participácia na vývoji nového produktu, na APQP aktivitách,
• implementácia špecifických zákazníckych požiadaviek do výrobného procesu,
• vykonávanie interných auditov a participácia na externých auditoch,
• realizácia COMEX stretnutí so zákazníkmi a dodávateľmi,
• riadi dodávateľské reklamácie, vystavuje a vyhodnocuje dodávateľské 8D reporty, zabezpečuje zhodné dodávky,
• vykonávanie jednoduchých operácií v systéme SAP,
• pravidelné vyhodnocovanie ukazovateľov kvality a následný návrh vhodných opatrení,
• návrh a vytváranie nových inštrukcií a hraničných vzoriek pre vizuálnu kontrolu

Na všetky vyššie uvedené body bude nový kolega plne zaškolený.

• Základná mesačná mzda od 1500€ (závisí od skúseností kandidáta),
• Flexibilná pracovná doba,
• Stravné 9€/deň (3,21€ príspevok zamestnanca),
• Náborový bonus: za odporučenie 1 zamestnanca/brigádnika – pri plnom pracovnom fonde za prvý mesiac 23€ a 40€ každý ďalší mesiac (možno odporučiť akýkoľvek počet kandidátov),
• Možnosť získať vernostný bonus,
• Práca v mladom a dynamickom kolektíve,
• Príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a iné,
• Istota práce v rozrastajúcej sa spoločnosti,
• Možnosť parkovania automobilov a motoriek priamo pred firmou,
• Možnosť kariérneho rastu,
• Firemné akcie (letná akcia, Vianočný večierok),
• Pravidelné navyšovanie mzdy - vždy k 1.7. v roku,
• Zlepšujeme pracovné prostredie - prerábame kancelárie, šatne

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie SŠ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok skúsenosti s kvalitou

Počet rokov praxe

1

- znalosť nástrojov riadenia kvality: APQP, PPAP, FMEA, 8D,
- znalosť QMS štandardov: VDA6.5, IATF
- zodpovednosť, precíznosť, zmysel pre detail, komunikatívnosť
- skúsenosti s auditovaním výhodou

Spoločnosť SPPP Slovakia s.r.o. sa zaoberá lakovaním plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4546624  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac