Reagujte bez životopisu

Operátor výroby (muži/ženy) so zaujímavými bonusmi

SPPP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
770 EUR/mesiac+ priemerný mesačný bonus 150 € + víkendový bonus 3,50€/h + stravné 9€/deň (3,21€ príspevok zamestnanca), pri práci nadčas nad 4 hodiny dostane zamestnanec ďalšie stravné, náborový bonus za každú odpracovanú hodinu odporučeného zamestnanca + iné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navešiavanie plastových dielov na stojany,
- vizuálna kontrola plastových dielov,
- oprava a balenie plastových dielov,
Pri práci sa postupuje podľa predpísaných pracovných inštrukcií a postupov, ktorému predchádza zaškolenie.

- základná mesačná mzda od 770€ + priemerný mesačný bonus 150 € (podľa počtu odpracovaných hodín) + príplatky v zmysle zákona,
- STRAVNÉ 9€/deň (3,21€ príspevok zamestnanca), pri práci nadčas nad 4 hodiny dostane zamestnanec ďalšie stravné,
- náborový bonus: za odporučenie 1 zamestnanca/brigádnika - pri plnom pracovnom fonde za prvý mesiac 23€ a 40€ každý ďalší mesiac (možno odporučiť akýkoľvek počet zamestnancov),
- možnosť získať: vernostný bonus, víkendové zvýhodnenie nad rámec Zákonníka práce (3,5€/h), príspevok na dopravu počas práce cez víkend 4€/zmena,
- príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.
- pracovná zmluva sa v prípade obojstrannej spokojnosti po 1 roku predlžuje na dobu neurčitú,
- možnosť kariérneho rastu,
- istota práce v rozrastajúcej sa spoločnosti,
- práca v mladom kolektíve a dobrom tíme,
- možnosť parkovania automobilov a motoriek priamo pred firmou,
- firemné akcie (letná akcia, Vianočný večierok),
- pravidelné navyšovanie mzdy - vždy k 1.7. v roku,
- zlepšujeme pracovné prostredie - prerábame kancelárie, šatne

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, precíznosť, manuálna zručnosť

Spoločnosť SPPP Slovakia s.r.o. sa zaoberá lakovaním plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Janoušek
Tel.: +421917440232
E-mail: poslať životopis
ID: 4450987  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac