PMP - potrubné systémy - junior

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva bežnú údržbu jemu zverených strojov a zariadení;
vykonáva práce pri napájaní a odpájaní odberateľov a výmeny plynomerov z dôvodu úradného overenia;
vykonáva práce súvisiace s lokalizáciou únikov plynu na potrubných systémoch;
vykonáva práce súvisiace s preventívnou a korektívnou údržbou na potrubných systémoch v zmysle platných legislatívnych noriem a internej riadiacej dokumentácie
vykonáva práce súvisiace s činnosťou pri lokalizácii a zabezpečovaní únikov plynu.

Zázemie v stabilnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov.

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.
Odpoveď pošleme všetkým uchádzačom po ukončení výberového konania.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nasledujúce požiadavky sú výhodou:
- spôsobilosť vykonávať práce vo výškach a nad voľnou hĺbkou;
- spôsobilosť na obsluhu a údržbu vyhradeného technického zariadenia plynového v zmysle platnej legislatívy, znižovanie tlaku plynu s vstupným pretlakom do 0,4 Mpa;
- spôsobilosť na obsluhu a údržbu vyhradeného technického zariadenia plynového v zmysle platnej legislatívy, rozvod plynov s pretlakom plynu nad 0,4 MPa vrátane plynovodov a prípojok z nekovových materiálov;
- ovládanie obsluhy a údržby detekčných prístrojov na meranie koncentrácie zemného plynu;
- spôsobilosť obsluhovať a vykonávať údržbu guľových uzáverov potrubných systémov;
- spôsobilosť vykonávať prácu izolatéra pri montáži, opravách a údržbe zariadení PZ;
- zodpovednosť;
- samostatnosť.

Spoločnosť SPP - distribúcia je vlastníkom a prevádzkovateľom plynárenskej distribučnej siete, prostredníctvom ktorej distribuuje približne 98 % z celkového distribuovaného objemu zemného plynu v Slovenskej republike. Spoločnosť je zodpovedná za spoľahlivú, bezpečnú a efektívnu distribúciu zemného plynu od prepravných sietí cez rozvodné plynárenské zariadenia až ku koncovým zákazníkom, zabezpečuje pripojenie k distribučnej sieti a odpočty spotreby zemného plynu. SPP – distribúcia ďalej zabezpečuje predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a dispečing.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynské nivy 44/b
825 11 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Backová Bellová
E-mail: poslať životopis
ID: 3155520   Dátum zverejnenia: 9.8.2017