Platený absolventský program - príprava stavebných investičných projektov

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy 44/b, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať úspešným absolventom a získať zaujímavú prácu?
Hľadáme nového "graduate" do Bratislavy!
Študuješ VŠ s technickým zameraním a si v poslednom ročníku?
Brigádoval si počas školy v stavebnej oblasti alebo si bol na stáži v zahraničí?
Chceš naštartovať svoju kariéru v jednej z najúspešnejších energetických spoločností?
Chceš spoznať našu spoločnosť prostredníctvom zaujímavých rotácií?
Chceš úzko spolupracovať s najväčšími odborníkmi v plynárenstve?
Rád sa učíš a rozvíjaš?
Ak si odpovedal áno na väčšinu z otázok, pošli nám svoj životopis!
Veľmi radi sa s tebou stretneme na osobnom pohovore, kde Ti priblížime absolventský program u nás.

Základné informácie o programe:

Pracovné miesto: Graduate pre sekciu investícií
Pracovisko: Bratislava
Termín nástupu: máj 2017
Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer na dobu určitú 1 rok (v prípade spokojnosti predĺženie pracovného pomeru na dobu neurčitú)

Počas prvého roka budeš rotovať po všetkých sekciách spoločnosti a absolvuješ rozvojové školenia.

Program graduate otvárame s víziou vychovať komplexného pracovníka pre prípravu a realizáciu investícií a po 1 roku určiť jeho finálne umiestnenie v rámci sekcie investícií (projekcia, stavebný dozor), kde sa bude venovať nasledovným oblastiam:
- vykonávať projektovú a predprojektovú prípravu pridelených investičných projektov v súlade s platnou legislatívou;
- získavať potrebné povolenia na realizáciu stavby (inžinierska činnosť);
- vypracovávať podklady pre výber zhotoviteľa;
- kontrolovať kvalitu realizovaných prác, náklady projektov a fakturáciu;
- vykonávať činnosť stavebného dozoru;
- koordinovať proces odovzdania a prevzatie ukončeného projektu a jeho zaradenia do aktív spoločnosti;
- zastupovať spoločnosť pri rokovaniach s orgánmi štátnej správy.

Zázemie v stabilnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov.

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku PROSTREDÍCTVOM portálu Profesia do 7.2.2017.

Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor.
Informáciu o výsledku výberového konania budeme uchádzačom zasielať až po ukončení všetkých kôl výberového procesu a to najneskôr 30.4.2017.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa technického smeru (preferujeme stavebné) - študent posledného ročníka alebo absolvent z 2016
znalosť stavebného zákona výhodou
PC zručnosti:
Microsoft Word – skúsený užívateľ
Microsoft Excel – skúsený užívateľ
Microsoft PowerPoint – skúsený
AutoCad alebo Microstation podmienkou
SAP výhodou
Vodičský preukaz sk. B
Osobnostné požiadavky:
zodpovedný prístup k úlohám,
komunikačné schopnosti,
iniciatívnosť a vysoké pracovné nasadenie.

Sme najväčší prevádzkovateľ plynárenskej distribučnej siete v SR. Zabezpečujeme distribúciu zemného plynu všetkým dodávateľom pre viac ako 1,5 milión odberateľov. Vlastníme a prevádzkujeme viac než 33 tisíc kilometrov plynovodov. Vďaka tomu sme druhou najhustejšou plynárenskou sieťou v Európe. Monitorujeme a dispečersky pre vás riadime plynárenskú distribučnú sieť 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Naším cieľom je bezpečná, spoľahlivá a efektívna distribúcia zemného plynu. Pripájame k plynu pohodlne a rýchlo rodinné domy, podnikateľov i developerské projekty. Zabezpečujeme meranie a odpočty spotreby plynu pre všetkých dodávateľov plynu na Slovensku. Zabezpečujeme tiež predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Sme tiež prvým a jediným prevádzkovateľom Registra obnoviteľných plynov, prostredníctvom ktorého zabezpečujeme vydávanie, prevod a uplatnenie záruk pôvodu obnoviteľných plynov.
Našou víziou je čo najväčšia implementácia obnoviteľných plynov ako sú biometán a vodík. Sme Sieť zelenej budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2901234  Dátum zverejnenia: 24.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúci