Strojník stavebných strojov

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhuje a riadi pracovný stroj, mechanizmy a zariadenia pri realizácii zemných, stavebných prác a spätných úprav dotknutých povrchov;
Kontroluje prevádzkyschopnosť pracovného stroja, mechanizmu, či zariadenia pred začatím práce, kontroluje jeho chod a výkon v priebehu práce;
Využíva pracovné stroje efektívne s dôrazom na ekonomiku prevádzky a spotrebu PHM;
Zabezpečuje vedenie bežných záznamov o prevádzke pracovného stroja, mechanizmu alebo zariadenia;
Vykonáva údržbu a bežné opravy pracovného stroja, mechanizmu alebo zariadenia, zabezpečuje funkčnosť prietokomerov PHM;
Dodržiava práce podľa pracovného rozvrhu a v požadovanej kvalite;
Realizuje ručné kopanie.

Zázemie v stabilnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov.

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis a motivačný list v slovenskom jazyku PROSTREDÍCTVOM portálu Profesia do 28.9.2016.
Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor.
Odpoveď z výberového konania pošleme všetkým uchádzačom po ukončení všetkých kôl výberového konania a to najneskôr do 31.10.2016.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

C, E, T

Počet rokov praxe

2

ukončené stredné odborné vzdelanie,
prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky,
spôsobilosť riadiť motorové vozidlo skupiny C, T, E,
platný preukaz obsluhy stavebných strojov a zariadení (strojnícky preukaz) pre danú triedu a druh stavebného stroja a zariadenia,
dobrá fyzická kondícia,
iniciatíva,
samostatnosť,
spoľahlivosť,
hospodárne využívanie zdrojov.

Spoločnosť SPP - distribúcia je vlastníkom a prevádzkovateľom plynárenskej distribučnej siete, prostredníctvom ktorej distribuuje približne 98 % z celkového distribuovaného objemu zemného plynu v Slovenskej republike. Spoločnosť je zodpovedná za spoľahlivú, bezpečnú a efektívnu distribúciu zemného plynu od prepravných sietí cez rozvodné plynárenské zariadenia až ku koncovým zákazníkom, zabezpečuje pripojenie k distribučnej sieti a odpočty spotreby zemného plynu. SPP – distribúcia ďalej zabezpečuje predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a dispečing.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynské nivy 44/b
825 11 Bratislava
ID: 2732198   Dátum zverejnenia: 21.9.2016