Špecialista rozvoja sieťového obchodu

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy 44/a, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navrhuje a spracúva nové obchodné príležitosti a koncepty, najmä ich ekonomickú stránku;
Vypracúva analýzy dopadov národnej a európskej legislatívy na spotrebu plynu v SR;
Pracuje s databázami spoločnosti a pripravuje z nich výstupy podľa zadania;
Spracúva podklady pre propagáciu technológií na zemný plyn;
Spolupodieľa sa v rámci sekcie na pripomienkovaní národnej a európskej legislatívy.

Zázemie v stabilnej spoločnosti.
Možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu.
Rozvinutý systém starostlivosti o zamestnancov.

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku PROSTREDNÍCTVOM portálu Profesia do 27.9.2016.
Telefonicky budeme kontaktovať iba uchádzačov pozvaných na osobný pohovor.
Odpoveď z výberového konania pošleme všetkým uchádzačom po ukončení všetkých kôl výberového konania a to najneskôr do 31.10.2016.
Za pochopenie Vám ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2016 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Access - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Ukončené VŠ vzdelania II. stupňa s ekonomickým, technickým, prípadne IT zameraním;
min. 3 ročná prax v oblasti marketing - data mining alebo kontroling alebo analýzy alebo energetické technológie alebo corporate development alebo obnoviteľné zdroje energie;
znalosť energetickej legislatívy výhodou;
znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni;
znalosť nemeckého jazyka je výhodou;
analytické myslenie na vysokej úrovni;
koncepčno - strategické myslenie;
zmysel pre detail;
spoľahlivosť;
samostatnosť.

Spoločnosť SPP - distribúcia je vlastníkom a prevádzkovateľom plynárenskej distribučnej siete, prostredníctvom ktorej distribuuje približne 98 % z celkového distribuovaného objemu zemného plynu v Slovenskej republike. Spoločnosť je zodpovedná za spoľahlivú, bezpečnú a efektívnu distribúciu zemného plynu od prepravných sietí cez rozvodné plynárenské zariadenia až ku koncovým zákazníkom, zabezpečuje pripojenie k distribučnej sieti a odpočty spotreby zemného plynu. SPP – distribúcia ďalej zabezpečuje predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a dispečing.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Mlynské nivy 44/b
825 11 Bratislava
ID: 2729252   Dátum zverejnenia: 20.9.2016