Manažér obchodu - Košice

SportsDirect

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň :
Zaisťovanie prínosu výnimočných operačných a obchodných štandardov v rámci celého obchodu. Vo všetkých oblastiach operačnej aktivity zodpovednosť za dodržiavanie procesov, kontrola a riadenie tržieb a ziskovosti pomocou riadenia výkonov a vývoja vlastného manažérskeho tímu, všetko v rámci udržiavania nastavených budgetov.

Reportovanie:Oblastný manažér

Hlavné právomoci a zodpovednosti:

- Riadiť a dosahovať najlepšie štandardy a zákaznícky servis ako tím v obchode tak, aby bol obchod prínosom pre celú spoločnosť. Toto dosiahnete riadením a vedením zamestnancov ako silného tímu.
- Efektívny manažment nákladov/výnosov v rámci nastaveného rozpočtu s cieľom dosiahnutia rentabilných výsledkov v obchode
- Manažovanie mzdových rozpočtov v rámci očakávaní oblastného manažéra a spoločnosti.
- Zaisťovanie, že celý personál pevne dodržiava všetky požiadavky vo všetkých oblastiach operačnej aktivity, firemnej politiky a kultúry a v nastavených procesoch.
- Dosiahnutie cieľov spoločnosti pri inventúrach tovaru.
- Zaisťovanie, že vizuál obchodu reprezentuje obraz značky.

Čo ponúkame:

- zodpovedajúce platové ohodnotenie
- výkonnostné bonusy
- 15% zamestnaneckú zľavu
- Diskrečné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Požadované zručnosti, znalosti a skúsenosti:

- plynulá znalosť anglického a slovenského jazyka
- skúsenosť na pozícii maloobchodného manažmentu vo vysoko objemovom/vysoko obrátkovom prostredí v trvaní aspoň 1-2 roky
- schopnosť pracovať pod tlakom a dodržiavať striktné termíny
- angažovanosť pre dosahovanie najvyšších obchodných štandardov a najlepšieho zákazníckeho servisu
- silné komunikačné schopnosti na všetkých úrovniach
- motivácia a schopnosť motivovať ostatných, pozitívny postoj
- skúsenosti s dosahovaním cieľových KPI´s( keyperformanceindicators) - zapezpečovanie dodržiavania firemnej politiky a štandardov/noriem.
- dosahovanie cieľov s túžbou po úspechu
- vášeň pre produkt a (obchodný) priemysel

Osobný profil:

- dosiahnuté výsledky
- spoľahlivosť
- tolerantnosť
- zodpovednosť
- uvedomelosť
- pozitívny prístup

Sports Direct International je britským predajcom športového tovaru číslo 1 a momentálne druhým najväčším v Európe! Už 30 rokov sa tešíme z postupného nárastu predaja a expanzie predajní a momentálne pôsobíme vo viac ako 20 krajinách. Neustále povzbudzujeme k expanzii v krajinách, v ktorých už obchodujeme a hľadáme nové možnosti na rozvoj nových trhov. Sme dynamická spoločnosť plná výziev, ktorá štedro odmeňuje svojich zamestnancov. Môžete sa u nás každý deň niečo nové naučiť a užívať si prácu v tíme ľudí s podobnými postojmi a cieľmi.
ID: 1830692  Dátum zverejnenia: 11.8.2014