Reagujte bez životopisu

TROJA - čašník, vedúci zmeny, recepčný

Športovo-relaxačné centrum TROJA Lipany (ESMI elektrospoločnosť s.r.o.)

TROJA reštaurácia | penzión | zábava, Kapitána Nálepku, Lipany
Termín nástupu
1.5 až 1.6.2024
1 200 EUR/mesiacplus sprepitné, bonus podľa výšky tržby v závislosti od schopnosti uchádzača (podľa dohody)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu v reštaurácii - pozícia: čašník-vedúci zmeny
Miesto výkonu práce - TROJA Lipany - športovo relaxačné centrum
- obsluha a komunikácia s hosťom
- príjemné vystupovanie
- objednávanie a poskytovanie rád pri výbere jedál a nápojov
- servírovanie objednaných jedál a nápojov
- asistovanie manažérovi reštaurácie pri vedení tímu a každodenných úkonoch spojených s vedením prevádzky.
-spracovanie denných tržieb, prevádzková administratíva a iné zverené úlohy.
- zabezpečenie plynulého chodu prevádzky a operatívne riešenie neštandardných prípadov na prevádzke,
-pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení.
-vykonávanie aktívneho dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami, pomoc pri organizácii
- práca s počítačom, s peniazmi a "mobilným čašníkom",
- ubytovanie zákazníkov
- súčasťou nášho komplexu je penzión, takže znalosť cudzieho jazyka je výhodou.
- pracovná doba: krátky/dlhý týždeň (15 dní v mesiaci)
- možnosť odpracovania smien navyše, v prípade akcií, svadieb

- istota v stabilnej spoločnosti
- pravidelná mzda 2 x do mesiaca
- možnosť prispievanie na cestovné v prípade vzdialeného bydliska
- zhodnotenie mzdy po 3. mesiaci
- príspevok na dovolenku
- previdelné teambildingy
- zamestnanecká zľava pri rodinných oslavách, svadbách, prípadne iných
udalostiach
- príplatky za víkendy
- práca v mladom tíme ľudí
- voľný vstup do nášho fitness
- vstup do detského ihriska pre deti zdarma

V prípade záujmu k nám môžete prísť osobne do reštaurácií Troja v Lipanoch alebo nás telefonicky kontaktujte v pracovné dni v čase od 8 00 do 15 00. na tel.č. +421915144814
Životopis zašlete na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

2

- dobrý sociálny kontakt,
- manuálna zručnosť,
- znalosť cudzieho jazyka,
- kultivovaný prejav,
- fyzická zdatnosť.

TROJA športovo-relaxačné centrum,
je komplexným strediskom cestovného ruchu poskytujúcim zábavné, športové, relaxačné, gastronomické a ubytovacie služby. Pod jednou strechou u nás nájdete množstvo možností pre zábavu, šport a oddych.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4570161  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac