Recepčn/ýá - Petržalská plaváreň

Športové zariadenia Petržalky, s. r. o.

Miesto práce
Tupolevova 7b, Petržalka
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.príplatky za prácu počas víkendov a sviatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie prvého kontaktu s návštevníkmi plavárne,

- poskytovanie informácií, práca s pokladňou, starostlivosť o zverený tovar, vedenie

- administratívnej evidencie a udržiavanie poriadku a čistoty na svojom pracovisku

- výdaj, predaj občerstvenia a doplnkového sortimentu

- dopĺňanie tovaru a jeho kontrola kvality a trvanlivosti tovaru

- pravidelná inventúra pokladne a pokladničnej hotovosti a tovaru.

Otváracie hodiny Petržalskej plavárne sú od 6:00 hod. do 22:00 hod.
Pracuje sa na 2 zmeny a to: od 6:00 hod. do 14:00 hod. alebo od 14:00 hod. do 22:00 hod.

Vašu žiadosť o prácu pre Petržalku spolu s uvedenými dokumentmi môžete posielať do 10.06.2024 cez portál Profesia alebo na e-mail [email protected]. Vopred všetkým ĎAKUJEME za prejavený záujem, no do ďalšieho kola výberového konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu dostanete najneskôr do 14 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie a držíme palce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- samostatnosť, pracovitosť, zodpovednosť
- prozákaznícky prístup k práci
- flexibilita

Spoločnosť Športové zariadenia Petržalky vznikla v súvislosti so zámerom petržalskej samosprávy realizovať výstavbu komunálnej plavárne ako aj za účelom správy a efektívneho využívania športovísk a športových plôch v mestskej časti.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Matúš Súlovec
Tel.: +421947487641
E-mail: poslať životopis
ID: 4752178  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.