Logo SPORTKLINIK s.r.o.

Fyzioterapeut/fyzioterapeutka

SPORTKLINIK s.r.o.

Místo práce
Dříteč 155, Dříteč, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.6.2024
Mzdové podmínky (brutto)
1 350 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte vzdělání v oboru, neschází Vám chuť pomáhat druhým, vstřícnost a spolehlivost? Jste komunikativní?
Hledáme právě Vás! Nabízíme příležitost i čerstvým absolventům, rádi Vám budeme oporou v získávání zkušeností.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- moderně vybavené pracoviště v krásném prostředí Golfového resortu,
- zaměstnanecké zvýhodněné stravování v prostorách restaurace Golf resortu
- práce v menším přátelském kolektivu a pozitivní atmosféře, profesionální tým
- široké spektrum pacientů a osobnostní růst
- moderní diagnostické a RHB přístroje
- pracovní smlouvu na HPP, částečné přizpůsobení pracovní doby
- možnost být součástí realizačního týmu reprezentačních akcí - sportovců ČR

Informace o náboru

[email protected]
+420 724 272 039

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

fyzioterapie

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Privátní chirurgické centrum s ambulancí fyzioterapie, komplexní péče o pohybový aparát. Centrum lékařského zabezpečení českého olympijského týmu. Moderně vybavené pracoviště v krásném prostředí Golfového resortu. Majitelem je šéflékař českého olympijského týmu MUDr. Jiří Neumann.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Michaela Kumprechtová
Tel.: +420724272039
E-mail: poslat životopis
ID: 4633519  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/měsíc