Obchodný zástupca

SPORTIKA SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
14.11.2016 prípadne dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
mesačný fix + provízia + náhrady

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o existujúcich zákazníkov - tvorenie vzťahov
- získavanie nových zákazníkov
- prezentovanie produktov a služieb spoločnosti
- spracovanie cenových ponúk
- zabezpečovanie predaja a vytváranie objednávok vo zverenom regióne
- zodpovednosť za dosahovanie predajného cieľa
- dôsledné vedenie obchodnej agendy a administratívne úkony spojené s prácou obchodného zástupcu v CRM

- práca vo výbornom mladom kolektíve
- pracovné prostriedky potrebné k výkonu práce (telefón, tablet)
- rastúce finančné ohodnotenie
- dôkladné zaškolenie a vedenie

*V prípade záujmu o uvedenú pozíciu a spĺňania požiadaviek zašlite prosím Váš životopis a motivačný list na e-mailovú adresu sekretariat@sportika.sk.
*Na výberové konanie pozveme iba uchádzačov, ktorý spĺňajú uvedené požiadavky. Pracovná ponuka je aktuálna, kým je zverejnená. Všetky ďalšie informácie budú poskytnuté vybraným uchádzačom na osobnom stretnutí. Vybratých uchádzačov budeme pozývať na stretnutie telefonicky.
*Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

skúsenosti s prácou so zákazníkmi

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

skúsenosť s prácou so zákazníkmi výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia na výsledok
- príjemné vystupovanie v telefonickom a osobnom kontakte
- rozvinuté komunikačné zručnosti
- vedieť počúvať potrebám zákazníka
- schopnosť argumentovať a vyjednávať
- ochota učiť sa a prijímať nové informácie
- dobrá orientácia v teamových športoch (nie je podmienkou)
- bydlisko uchádzača musí byť v mieste výkonu práce t.j. BA-kraj, NR-kraj, TT-kraj, ZA-kraj.

SPORTIKA SK s.r.o. je obchodno - výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom a českom trhu od roku 2011. Sme výhradným distribútorom športovej značky SPORTIKA a viacerých ďalších športových značiek a špecializujeme sa na obchod a predaj športových potrieb a ďalej na výrobu a aplikáciu potlače športového oblečenia. Našim cieľom je budovať kvalitné a dlhodobé vzťahy so zákazníkmi vďaka prozákazníckemu profesionálnemu prístupu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Osadná 2
831 03 Bratislava
ID: 1295379   Dátum zverejnenia: 19.10.2016