Recepčná/recepčný

SPORT RETRO, s.r.o.

Miesto práce
OC Retro, Nevädzová, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 390 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Profesionálna komunikácia zo zákazníkmi, aktívny a osobný prístup k zákazníkom, sledovanie ich požiadaviek a následné návrhy opatrení na zlepšenie prevádzky
Zabezpečenie plynulého chodu recepcie/baru – každý zamestnanec musí presne ovládať, postup pri príprave jednotlivých nápojov, ktoré sú aktuálne v ponuke
Aktívny predaj produktov na bare
Riešenie telefonických rezervácií a emailová komunikácia so zákazníkom
Práca s registračnou pokladňou a platobným terminálom, denná uzávierka registračnej pokladne
Práca s rezervačným systémom Member Pro
Inventarizácia zásob prevádzky a to vždy v posledný deň v mesiaci. Ak je posledným dňom v mesiaci víkend bude na výpomoc dohodnutý brigádnik.
Zodpovednosť za udržiavanie čistoty na recepcii a v priestoroch prevádzky Retro sport & wellness

Možnosť využívať fitness centrum a wellness. Rovnako, tak ostatné služby, ktoré ponúka naše zariadenie.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na základe životopisu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s programom MEMEBER PRO výhodou. Nie podmienkou.

Retro sport & wellness je športové centrum s rozlohou takmer 3000 m2 nachádzajúce sa v OC RETRO v Ružinove,. Predstavuje jedinečný komplex športových aktivít, ktorý dokonale pokryje voľnočasové aktivity celej rodiny. Veľkorysý priestor ponúka fitness centrum s cardio, funkčnou a box zónou, päť zrkadlových sál na aeróbne cvičenia a mnoho ďalších možností na cvičenie.
4 bedmintovnové kurty, tenisový kurt, squash a stolný tenis
Plne zariadený gym s crossfit zónou
Profesionálni tréneri a inštruktori pre efektívne, bezpečné a zdravé cvičenie
Relax vo wellness centre so saunami a vírivkou
Detské centrum RETROkids
Klimatizované priestory a free wifi

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michal Simon
Tel.: +421948899789
E-mail: poslať životopis
ID: 4823571  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 390 EUR/mesiac