Vychovávateľka v detskom kútiku

Sport Marketing Company,s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Obchodné centrum Galéria Bratislava Lamač Lamačská cesta 1C 5959 841 04 Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s deťmi v detskom kútiku. Zodpovednosť za bezpečnosť deti. Vedenie vzdelávacích a tvorivých aktivít v detskom kútiku. Týždenné vypracovanie programu v detskom kútiku. Zabezpečovanie spokojností deti pri hre, ich usmerňovanie. Zodpovednosť za zabezpečovanie hygieny a dezinfekcie hračiek. Vedenie činnosti v detskom kútiku podľa harmonogramu.

Dobré platové podmienky, výhody nehmotného charakteru z ktorých si každý zamestnanec môže vybrať podľa jeho požiadavok.

Práca v detskom kútiku, ktorý je účasťou športovo - vzdelávacieho centra, vhodná predovšetkým pre absolventov pedagogických odborov SŠ a VŠ. Uprednostňujeme absolventov pedagogických odborov bez predchádzajúceho zamestnania na TPP.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kladný vzťah k deťom, trpezlivosť, flexibilita, príjemné vystupovanie. Výhodou je hra na hudobný nástroj, absolvovanie tanečných, hudobných, dramatických, tvorivých a ďalších kurzov/semestrov/ZUŠ.

Spoločnosť sa zameriava na služby v oblasti športu a vzdelávania.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2112265  Dátum zverejnenia: 17.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 700 EUR/mesiac