Supervízor

Umiestnenie: Bratislava, OC Avion, Ivánska cesta 12, 821 04, Slovenská Republika
Oddelenie: manažment obchodu

Popis práce:

Zaisťovanie prínosu výnimočných operačných a obchodných štandardov v najsilnejšom oddelení v rámci celého obchodu, v oddelení obuvi. Vo všetkých oblastiach operačnej aktivity zodpovednosť za dodržiavanie procesov a kontrola tržieb a ziskovosti pomocou riadenia výkonov a vývoja vlastného tímu.

Reportovanie: Manažérovi oddelenie obuvi, Manažérovi obchodu.

Hlavná náplň práce, práva a povinnosti:

Riadiť a dosahovať najlepšie výkony od svojho tímu tak, aby bol obchod prínosom pre celú oblasť a celú spoločnosť. Toto dosiahnete riadením a vedením tímu k úspechu.

Efektívne riadenie dosahovania požadovaných KPI´s (key performance indicators) v oddelení obuvi a zabezpečovanie tréningu produktových vlastností pre tím.

Zaisťovanie, aby celý personál striktne dodržiava všetky požiadavky vo všetkých oblastiach operačnej aktivity, firemnej politiky a kultúry a v nastavených procesoch.

Dosahovanie cieľov spoločnosti pri inventúrach tovaru.

Zaisťovanie, aby vizuál oddelenia obuvi reprezentoval obraz značky.

Efektívne manažovať a vyvíjať vlastný tím pre zabezpečenie a maximalizovanie predajných výsledkov oddelenia.

Požadované kľúčové zručnosti, vedomosti a skúsenosti:
  • plynulá znalosť anglického a slovenského jazyka
  • skúsenosť na riadiacej pozícii vo vysoko objemovom/vysoko obrátkovom maloobchodnom prostredí v trvaní aspoň 1-2 roky
  • skúsenosť s prácou s obuvou je vítanou výhodou
  • schopnosť pracovať pod tlakom a dodržiavať striktné termíny
  • angažovanosť pre dosahovanie najvyšších obchodných štandardov a najlepšieho zákazníckeho servisu
  • silné komunikačné schopnosti na všetkých úrovniach
  • motivácia a schopnosť motivovať ostatných, pozitívny postoj
  • skúsenosti s dosahovaním cieľových KPI´s (key performance indicators)
  • dosahovanie cieľov s túžbou po úspechu
  • vášeň pre produkt a (obchodný) priemysel

Osobnostný profil:
  • dosiahnuté výsledky
  • spoľahlivosť
  • tolerantnosť
  • zodpovednosť
  • uvedomelosť
  • pozitívny prístup

Čo ponúkame:
  • zodpovedajúce platové ohodnotenie
  • výkonnostné bonusy
  • Tréning & Vývoj
  • možnosti profesionálneho rastu

O našej spoločnosti:

Ako Číslo 1 v športovom maloobchode vo Veľkej Británii spoločnosť rapídne expanduje v rámci celej Európy a už v týchto dňoch je jedným z najsilnejších športových predajcov v Európe. S rastúcimi ziskami a neustálym rastom spoločnosti ponúkame možnosť naozaj unikátnej kariéry. Momentálne pôsobíme už aj napr. v Českej republike, Poľsku, Slovinsku, na Slovensku, v Holandsku, Belgicku, Portugalsku, na Cypre, v Španielsku a v mnohých iných krajinách. Taktiež stále skúmame nové potenciálne trhy a teritóriá pre obchod.
ID: 1717068  Dátum zverejnenia: 22.4.2014