Odborný predajca v športovej predajni

Šport Áčko

Miesto práce
Janka Kráľa, Banská Bystrica
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat 650 EUR/základ + každý mesiac odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj športového tovaru a odborné poradenstvo zákazníkom, preberanie, vykladanie a nahadzovanie tovaru do systému, starostlivosť o čistotu predajne.

Ponúkame stabilné a dlhodobé zamestnanie s istotou pravidelného príjmu.
Mesačné odmeny v závislosti od vývoja tržieb.

Pri spĺňaní vyššie uvedených požiadaviek a dĺžky praxe prosíme kontaktovať našu spoločnosť osobne, telefonicky, prípadne emailom. Potrebné kontakty nájdete na našej stránke www.sportacko.sk.
Preferujeme osobný kontakt, preto, ak vás naša ponuka zaujala a máte skutočný záujem u nás pracovať , zastavte sa osobne so životopisom u nás na predajni a nečakajte na našu odpoveď.
Kolegu/kolegyňu hľadáme na stálo, preto, ak si vieš predstaviť svoj budúci profesionálny život s nami, tak neváhaj a chyť sa svojej šance :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, konštruktívne riešenie problémov a vysoké pracovné nasadenie.

Firma Šport Áčko je oficiálnym partnerom dynamicky rastúcej celosvetovej siete špecializovaných športových predajní SPORT2000, zaoberajúcej sa predajom športového tovaru a poskytovaním služieb konečným spotrebiteľom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1982226  Dátum zverejnenia: 11.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat 650 EUR/základ + každý mesiac odmena