Hľadáme šikovných SBS pracovníkov - Trnava

Mark2 Corporation Slovakia s. r. o.

Miesto práce
nákupné centrum, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,40/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Absolvovali ste kurz SBS a snažíte sa získať prax?
Hľadáte stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom a zamestnaneckými výhodami?
V tom prípade neváhajte a prihláste sa do výberového konania, ktoré Vám otvorí nové možnosti.

Hľadáme PRACOVNÍKA STRÁŽNEJ SLUŽBY pre zabezpečenie ostrahy nákupného strediska na ul. Veterná v TRNAVE:
- Denné a nočné zmeny 12h
- jedná sa o zaujímavú prácu v príjemnom prostredí a dobrom kolektíve
- výkon fyzickej ochrany na objekte (nákupné centrum, ul. Veterná)
- kontrola osôb, kontrola vozidiel
- obchôdzková činnosť
- monitoring zákazníkov, komunikácia a spolupráca s klientom
NIE JE TO PRÁCA STÁŤ NA JEDNOM MIESTE, JE TO PRÁCA V POHYBE!!!

Práca vhodná aj pre vitálnych a výsluhových dôchodcov. Nutný preukaz odbornej spôsobilosti na prácu v SBS. Možnosť veľmi dobre si zarobiť v závislosti od odpracovaných hodín. Všetky zákonné príplatky + stravné lístky k tomu. Záujemci hláste sa na 0918 121 581, 0915 889 434. Stačí prezvoniť, zavoláme späť!!!

- stravné lístky v hodnote 3,40€ (TPP)
- možnosť ubytovania v pekných priestoroch
- mzda vyplatená vždy NAČAS
- pomoc pri vybavení preukazu odbornej spôsobilosti
- možnosť určitej voľnosti pri plánovaní služieb
- v prípade potreby záloha
- zmluva na dobu neurčitú po zapracovaní sa, prípadne dlhodobú brigádu
- práca v priateľskom kolektíve s rôznymi vekovými kategóriami
- ľudský prístup a ústretovosť bezpečnostného manažéra a vedenia spoločnosti
- ubytovacie možnosti v pekných priestoroch
- možnosť refinancovania kurzu odbornej spôsobilosti
- možnosť kariérneho rastu a vzdelávania

POZÍCIA JE PRÍLEŽITOSŤOU PRE UCHÁDZAČOV BEZ PRAXE, KTORÍ CHCÚ ODŠTARTOVAŤ SVOJU KARIÉRU, ALE AJ PRE ĽUDÍ S PRAXOU, KTORÍ MAJÚ CHUŤ PRACOVAŤ!

V prípade potreby sprostredkujeme kurz 04.02.2017.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

bezpečnosť a ochrana

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujemcovia musia spĺňať štandardné kritériá pre
prácu v SBS
- preukaz spôsobilosti (S) je PODMIENKOU
- zdravotná spôsobilosť
- odpis z registra trestov, lekársky posudok, čestné
vyhlásenie,
- doterajšia prax v oblasti strážnej služby je
výhodou
- predchádzajúca prax v ozbrojených silách a polícii
je vítaná

Mark2 Corporation Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1995. Medzi hlavné činnosti spoločnosti patria integrované bezpečnostné služby a komplexné služby v rámci údržby nehnuteľností a moderných priemyselných logistických komplexov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2847089  Dátum zverejnenia: 17.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,40/brutto