Externý fotoreportér pre denník Plus JEDEN DEŇ

SPOLOČNOSŤ 7 PLUS, a. s.

Miesto práce
Panónska cesta 9, 852 32 Bratislava 5, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- EXTERNÁ SPOLUPRÁCA !!!
- fotografovanie rôznorodých tém podľa požiadaviek redakcie
- flexibilná pracovná doba aj cez víkendy a sviatky
- nutná dobrá orientácia v spoločenskom dianí
- prax v médiách výhodou

- zázemie silného vydavateľského domu
- primerané platové ohodnotenie
- možnosť profesijného rastu

Váš životopis spolu s fotografiou, motivačným listom a ukážkou fotografických prác posielajte na mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť a nápaditosť
- presnosť a spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie
- ochota pracovať nadčas
- vlastná fotografická výbava a počítač (zrkadlovka)
- vlastné auto

SPOLOČNOSŤ 7 PLUS, a. s. je multimediálne vydavateľstvo, do ktorého portfólia patrí 21 printových titulov s pravidelnou periodicitou, 35 samostatne predajných špeciálov a internetové portály www.pluska.sk, www.centrum.sk a www.atlas.sk

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 865861  Dátum zverejnenia: 13.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou