Psychológ, školský psychológ

Spojená škola - ŠZŠ Hanušovce nad Topľou

Miesto práce
Prešovský kraj, okres Vranov nad Topľou
Termín nástupu
2015-09-02

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Znalosť práce s PC
Word, Excel, Internet, Powerpoint

Vzdelanie
Minimálne VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore psychológ, školský psychológ. Po absolvovaní adaptačného vzdelávania.

Ďalšie požiadavky
Prax - minimálne 2 roky. Očakávame človeka, ktorý má tvorivého a inovatívneho ducha. Charakterizuje ho nadšenie, lojalita, ambície, slušnosť, flexibilita, bezúhonnosť, komunikatívnosť, samostatnosť, ale aj ochota a chuť pracovať a to s deťmi so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami. Privítame človeka, ktorý už má skúsenosti s prácou s deťmi so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami a bude s radosťou členom tímu, ktorý nehovorí o problémoch, ale ponúka riešenia. Ponúkame Vám priestor pre Vašu realizáciu. Ponúkame Vám spoluprácu na obnove tímu, ktorý bude súčasťou riadenej zmeny k lepšiemu.

ID: 2205091  Dátum zverejnenia: 31.7.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.