Učiteľ pre primárne vzdelávanie ( 1. stupeň ZŠ )

Spojená škola sv. Františka Assiského

Miesto práce
Kláštorné nám.1, 901 01 Malacky, okres Malacky
Termín nástupu
01.09.2014
Mzdové podmienky (brutto)
podľa platnej legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme tvorivého a zodpovedného učiteľa 1. stupňa pre výučbu v spojenej cirkevnej škole.

Pošlite nám prosím e-mailom štruktúrovaný životopis a motivačný list na e-mailovu adresu [email protected] najneskôr do 16.5. 2014. Predpokladaný termín ukončenia výberu je 23.5. 2014. Vopred ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu, na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Kvalifikačné predpoklady:
1. splnenie kvalifikačných predpokladov na vyučovanie predmetov primárneho vzdelávania v zmysle zákona č. 317/2009 Z.z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov a vyhlášky MŠ SR č.437/2009 Z.z.
-kladný vzťah k deťom, skúsenosti s prácou s nimi
-zrelá osobnosť, ktorá má chuť stále na sebe pracovať
-veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
-schopnosť samostatnej práce
-zodpovednosť, lojalita, flexibilita, dôslednosť
-poriadkumilovnosť a rešpektovanie pravidiel
-dobrá úroveň ovládania PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, práca s internetom)
-tvorivosť a trpezlivosť
-uprednostníme empatických učiteľov so záujmom o nové formy a metódy učenia

Spojená škola s 2 organizačnými zložkami:
1. Základná škola Mansveta Olšovského,
2. Gymnázium sv. Františka Assiského,poskytujúce primárne, nižšie a vyššie sekundárne vzdelávanie
Snažíme sa o tvorivý prístup a budovanie silných sociálnych zručností u detí. Vzdelávame a vychovávame deti k zodpovednosti v duchu kresťanských hodnôt.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1705902  Dátum zverejnenia: 22.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa platnej legislatívy