Učiteľ/ka SŠ - biochémia, toxikológia

Spojená škola-SOŠob.sl. Bardejov

Miesto práce
okres Bardejov
Termín nástupu
2016-08-24

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
278

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Biochémia, Toxikológia

Znalosť práce s PC
Word, Excel, Internet

Vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa umožňujúce podľa platných právnych predpisov vyučovanie odborných predmetov - biotechnológia a farmakológia

Ďalšie požiadavky
prihláška, prof. životopis, doklady o vzdelaní /praxi/, výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace, potvrdenie o tel. a duš. spôsobilosti vo vzťahu k výkonu činnosti, spôsobilosť používať slovenský jazyk v úradnom styku, súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle § 7 ods. 1 a 2 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

ID: 2612236  Dátum zverejnenia: 17.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.