Údržbár

Spojená škola SOŠ Ivanka pri Dunaji

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji, okres Senec
Termín nástupu
2017-04-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržbár

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
555

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie
- stredné vzdelanie (SOU, SOŠ...)
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle vyhl. MP,SV a R č. 718/02 Z.z. (minimálne § 21 - elektrotechnik)

Ďalšie požiadavky
- miestom výkonu práce je ubytovňa v Bernolákove
- platové ohodnotenie v zmysle zákona o výkone práce vo verejnom záujme
- pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú
- manuálna zručnosť, pracovitosť a zodpovednosť
- ponúkame možnosť ubytovania priamo na mieste výkonu práce

ID: 2966783  Dátum zverejnenia: 8.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.