Mzdový účtovník

Spojená škola SOŠ Ivanka pri Dunaji

Miesto práce
okres Senec
Termín nástupu
2016-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
555

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Znalosť práce s PC
Word, Excel, Outlook - pokročilý, Power Point - základy

Vzdelanie
Úplné stredoškolské vzdelanie, VŠ I. alebo II. stupňa

Ďalšie požiadavky
POZÍCIA PERSONALISTA/-TKA
"Náplň (druh) práce:
Komplexné zabezpečenie personálneho oddelenia v zmysle platnej legislatívy - uzatváranie dochádzky a príprava podkladov pre mzdové oddelenie, príprava pracovných zmlúv, skončenie PP, Dohôd vykonávaných mimo PP, realizovanie všetkých zmien súvisiacich s pracovným zaradením atď, vedenie evidencie kreditových prítplatkov, administratívne a organizačné zabezpečenie nástupov nových zamestnancov, aktualizácia organizačnej štruktúry podľa požiadaviek zamestnávateľa, aktívna spolupráca na vypracovaní a aktualizácii interných smerníc v oblasti personalistiky."
Prax v oblasti personalistiky min. 2 roky.
V prípade záujmu pošlite Váš štruktúrovaný životopis na doleuvedené kontaktné údaje. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.
Kontaktovať

ID: 2694126  Dátum zverejnenia: 17.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.