Školský logopéd

Spojená škola, Jána Vojtaššáka13, Žilina Žilina

Miesto práce
Jána Vojtaššáka 13, Žilina-Vlčince
Termín nástupu
2024-09-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Počet študentov školy
89

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie
-spĺňať kvalifikačné predpoklady podľa vyhlášky 1/2020 Z.z. MŠVVaŠ SR o kvalifikačných predpokladoch pedagogických a odborných zamestnancov, príloha č. 13 k vyhláške,
-prax odborného zamestnanca v školskom zariadení v škole pre žiakov so zdravotným znevýhodnením,
-odborné poznatky z oblasti špeciálnej pedagogiky - logopédie

Ďalšie požiadavky
- bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť, samostatnosť,
- prehľad v platnej legislatívne a schopnosť aplikovať ich na podmienky školy
- organizačné schopnosti

Požadované doklady: - žiadosť o prijatie do zamestnania
- štrukturovaný životopis
- fotokópie dokladov o ukončeno vzdelaní
- súhlas so spracovaním osobných údajov
- odpis registra trestov

ID: 4791025  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.