Mzdový účtovník

Spojená škola internátna Levice

Miesto práce
Z. Nejedlého 41, Levice
Termín nástupu
2024-04-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Znalosť práce s PC
MS Office (Word, Excel, Outlook), internet - pokročilý, mzdový program Ives.

Vzdelanie
Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
- zameranie/odbor: ekonomické
- administratívne a ekonomické znalosti
- mzdové účtovníctvo – pokročilý
- znalosť príslušnej legislatívy

Ďalšie požiadavky
Náplň práce:
- komplexné zabezpečovanie personálnej agendy zamestnancov školy,
- komplexné spracovanie mzdovej agendy,
- spracovanie štatistických výkazov personálnej a mzdovej povahy,
- vypracovanie mzdových a štatistických výkazov pre príslušné inštitúcie,
- zabezpečenie archivácie mzdovej a dochádzkovej dokumentácie v zmysle platných predpisov,
- kompletné spracovanie výstupných zostáv zamestnancov,
- vedenie archívu a agendy SF,
- aktualizácie vnútorných predpisov v oblasti mzdovej agendy,
- spracovanie podkladov pre rozpočet školy a ostatných školských zariadení,
- sledovanie a uplatňovanie legislatívnych zmien v oblasti mzdových predpisov,
- administratívne práce podľa potreby a vzájomnej dohody.

Iné požiadavky:
Spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, ovládanie štátneho jazyka, bezúhonnosť.
Precíznosť, organizačné schopnosti, zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť, tímovosť, komunikatívnosť a samostatné myslenie a ochota učiť sa nové veci.

Požadované doklady:
Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefonickým a/alebo e-mailovým kontaktom,
Profesijný životopis
Súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov,
Doklady o vzdelaní (fotokópie) - priniesť na pracovný pohovor.

ID: 4785430  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.