Opatrovateľ/ka v Dome Charitas Matky Terezy

Spišská katolícka charita

Miesto práce
Matejovce nad Hornádom
Termín nástupu
Ihneď
866 EUR/mesiacUvedená mzda je základná zložka mzdy. Finálna mzda sa odvíja od zákonných príplatkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie samostatnej opatrovateľskej starostlivosti a zabezpečovanie individuálnych potrieb prijímateľov sociálnej služby v zariadení pre seniorov. Starostlivosť a pracovná terapia o prijímateľov sociálnej služby v zariadení pre seniorov. Dom Charitas Matky Terezy je novým zariadením pre seniorov v malebnej obci Matejovce nad Hornádom. Je v štýle modernej architektúry a bude spĺňať najvyššiu kvalitu a odbornosť poskytovania sociálnych služieb pre 39 prijímateľov sociálnych služieb.

• Zmysluplná práca v krásnom prostredí, moderného, kvalitne vybaveného sociálneho zariadenia Spišskej katolíckej charity,
• možnosť profesionálneho a osobnostného rastu,
• možnosť zúčastniť sa výmenného pobytu v švajčiarskej charite,
• MultiSport karta.

Informácie pre záujemcu: Na uvedenú e-mailovú adresu je potrebné zaslať životopis a súhlas so spracovaním svojich osobných údajov.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kvalifikačnou požiadavkou je minimálne absolvovaný akreditovaný kurz opatrovania najmenej v rozsahu 220 hodín; optimálne je úplné stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti. Vhodná je prax aspoň 1 rok v zariadení pre seniorov alebo v domove sociálnych služieb. Zodpovedný prístup k práci, odolnosť voči stresu, flexibilita, bezúhonnosť a pozitívne myslenie.

Spišská katolícka charita pôsobí a vyvíja svoju činnosť na území Spišskej diecézy, tzn. v regiónoch Oravy, Liptova a Spiša, príp. na území ostatných diecéz Slovenska alebo v zahraničí, prednostne pri humanitárnej pomoci.
Pomáha ľuďom, ktorí sa nemôžu sami o seba postarať, či už je to v dôsledku starnutia, fyzického alebo duševného handicapu alebo nepriaznivých sociálnych podmienok. Hlavným poslaním Spišskej katolíckej charity je poskytovať všeobecne prospešné služby všetkým ľuďom bez akéhokoľvek obmedzenia.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Janíček
E-mail: poslať životopis
ID: 4808473  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac