Skladový referent

SPIRIT s.r.o.

Podtureň-Roveň 215, 03301 Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
550 € (po zaškolení 600 € brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi pestrú a fyzicky nenáročnú prácu, kde nerobíte dookola to isté? Baví vás prijímať, evidovať a expedovať tovar pre naše 4 novootvorené prevádzky PARTYLAND na Slovensku. Zvládli by ste nabaľovanie a logistiku tovaru na tieto prevádzky? Radi šoférujete?

Hľadáme osobu na pozíciu Skladový referent (Muž, Žena).

Miesto výkonu práce: LIPTOVSKÝ HRÁDOK

S akým tovarom budete pracovať? Pozrite sa tu: www.partyland.sk

Náplň práce:
- triedenie tovaru a evidencia tovaru (balóny, girlandy, poháriky, tanieriky, kostýmy všeobecne ľahké veci)
- lepenie etikiet na tovar
- nahadzovanie dát do počítača
- nahadzovanie produktov do e-shopu

- možnosť postupu na vyššie pozície
- každoročné preskúmavanie mzdy
- motivačný systém odmeňovania (bonusy)

Ak vás ponuka oslovila, pošlite svoj životopis a žiadosť o zamestnanie už dnes!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Samostatnosť v práci
- Dobrý šofér (vodičák B)
- Človek, ktorý má rád systém a dodržuje ho
- Má zmysel pre poriadok a čistotu na pracovisku

Spoločnosť SPIRIT s.r.o. bola založená v roku 2000 so zámerom vniesť kvalitu a kultúru do maloobchodného predaja slnečných okuliarov, zábavnej pyrotechniky a realizácie ohňostrojov. Vsadili sme preto na odborne vyškolený personál, široký výber kvalitného sortimentu za prijateľné ceny, dostupný na celom území Slovenskej republiky. Sme najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa profesionálnym maloobchodným predajom slnečných okuliarov a pyrotechniky na Slovensku. Každoročne zriaďujeme v mesiacoch marec až august cca 30-50 špecializovaných prevádzok pod značkou SPIRIT Sunglasses a v mesiacoch november - december až 150 prevádzok s predajom pyrotechniky na našich prevádzkach PYROTECHNIK. Patríme k lídrom v predaji zábavnej pyrotechniky a doteraz sme uspokojili viac ako 3,5 milióna zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú. Nachádzame sa v obchodných centrách a hypermarketoch po celom Slovensku.
Od roku 2014 sme začali predávať aj párty produkty v našej kamennej predajni Partyland v OC Bory Mall. Vďaka narastajúcemu záujmu o tento tovar, budeme v naďalej expandovať po celom Slovensku, čo dokazuje otvorenie ďalších predajní v Prešov MAX, Žilina AUPARK, Trnava MAX, Prievidza KORZO.

Viac na:
www.slnecneokuliare.sk
www.spirit-company.sk
www.zabavnapyrotechnika.sk
www.profipyro.sk – profesionálna realizácia ohňostrojov
www.pyroobchod.sk – celoročná ponuka zábavnej pyrotechniky s 30%-ou zľavou
www.partyland.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Roveň 215
03301 Liptovský Hrádok

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2808389   Dátum zverejnenia: 11.7.2017