Skladový referent SPIRIT s.r.o.

SPIRIT s.r.o.

Podtureň-Roveň 215, 03301 Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Poprad
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
550-650 € plus odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

„Trúfate si, zvládnuť príjem, evidenciu a expedíciu sortimentu s viac ako 10.000 položkami? A čo tak komunikácia so zahraničnými obchodnými partnermi? Zvládli by ste aj nabaľovanie a logistiku tovaru? Budete zahrabaný medzi produktmi! Nástup ihneď a na trvalý pracovný pomer.“

Miesto výkonu práce: LIPTOVSKÝ HRÁDOK

Práca výhradne pre mužov (z dôvodu manipulácie aj s ťažšími predmetmi).

Náplň práce:
- Príprava objednávky tovaru
- Nabaľovanie tovaru v sklade
- Prebratie objednaného tovaru a riešenie prípadných reklamácií
- Odskúšanie požadovanej kvality tovaru
- Zabezpečenie zákonného označenia tovaru
- Vedenie skladovej evidencie tovaru na centrálnom sklade a predajniach v skladovom systéme POHODA a našom pokladničnom systéme
- Nahadzovanie produktov do e-shopu
- Zabezpečenie logistiky tovaru na naše predajne

- motivačný systém odmeňovania (bonusy)
- možnosť osobnostného a kariérneho rastu
- v prípade osvedčenia, široké uplatnenie na dobu neurčitú
- kariérny rast

Ak vás ponuka oslovila, pošlite svoj životopis a žiadosť o zamestnanie už dnes!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Skladové hospodárstvo a logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo
Poľský jazyk - Začiatočník (A2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Mal by byť párty-maniak na party produkty a ohňostroje
- Dobrý šofér (vodičák B)
- Rád šoféruje a veľa
- Flexibilný v zmysle času (ak treba potiahnuť dlhšie)
- Človek, ktorý má rád systém a dodržuje ho
- Má zmysel pre poriadok a čistotu na pracovisku
- Samostatný
- Rád sa učí a vzdeláva

Spoločnosť SPIRIT s.r.o. bola založená v roku 2000 so zámerom vniesť kvalitu a kultúru do maloobchodného predaja slnečných okuliarov, zábavnej pyrotechniky a realizácie ohňostrojov. Vsadili sme preto na odborne vyškolený personál, široký výber kvalitného sortimentu za prijateľné ceny, dostupný na celom území Slovenskej republiky. Sme najväčšia spoločnosť zaoberajúca sa profesionálnym maloobchodným predajom slnečných okuliarov a pyrotechniky na Slovensku. Každoročne zriaďujeme v mesiacoch marec až august cca 30-50 špecializovaných prevádzok pod značkou SPIRIT Sunglasses a v mesiacoch november - december až 150 prevádzok s predajom pyrotechniky na našich prevádzkach PYROTECHNIK. Patríme k lídrom v predaji zábavnej pyrotechniky a doteraz sme uspokojili viac ako 3,5 milióna zákazníkov, ktorí sa k nám vracajú. Nachádzame sa v obchodných centrách a hypermarketoch po celom Slovensku.
Od roku 2015 sme začali predávať aj párty produkty v našej kamennej predajni Partyland v OC Bory Mall. Vďaka narastajúcemu záujmu o tento tovar, budeme v roku 2016 expandovať po celom Slovensku, čo dokazuje otvorenie ďalšej predajne v OC MAX Prešov 24.3.2016 a AUPARK Žilina 15.9.2016.

Viac na:
www.slnecneokuliare.sk
www.spirit-company.sk
www.zabavnapyrotechnika.sk
www.profipyro.sk – profesionálna realizácia ohňostrojov
www.pyroobchod.sk – celoročná ponuka zábavnej pyrotechniky s 30%-ou zľavou
www.partyland.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Roveň 215
03301 Liptovský Hrádok

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lukáš Paculík
Tel.: +421 918 849 888
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2808389   Dátum zverejnenia: 11.11.2016